इराकबाट ह्वील चियरमा ल्याइएकी शान्ता बान्तावालाई अनिस प्रतिष्ठानद्धारा आर्थिक सहयोग   •   छमछमी सिजन थ्रीको विजेता सरोज र फस्ट रनर अप मनिता राई बने   •   प्रदेश १ मा को–को बन्दैछन् मन्त्री ?   •   एमाले अध्यक्ष ओली गणतान्त्रिक नेपालको दशौं प्रधानमन्त्री   •   प्रधानमन्त्री देउवाद्धारा राजीनामा ?   •   भिटोफ नेपालले मनकवानपुरस्थित कुन्छाल गाउँको अवलोकन भ्रमण गर्ने

सुरु भयो निशा र शरदको वैवाहिक इनिङ

images_cms-image-000025782क्रिकेटर शरद भेषवाकर र नायिका निशा अधिकारीको आजबाट वैवाहिक इनिङ सुरु हुँदैछ। अर्थात् उनीहरु आज वैवाहिक बन्धनमा बाँधिदै छन्। उनीहरुको विवाह आफन्तहरुमाझ सम्पन्न हुने भएको छ।

विवाहको रिसेप्सन पार्टी भने १८ गते हुनेछ। सो पार्टीमा फिल्मकर्मी, आफन्त र क्रिकेटरहरुको सहभागिता रहनेछ। लामो समयदेखिको उनीहरुको प्रेमले सार्थकता पाउन लागेको हो। दुईवर्ष अघिमात्र नायिका निशाले सामाजिक सञ्जाल मार्फत् उनी शरदसँग प्रेममा परेको खुलासा गरेकी थिइन्।

उनीहरुको प्रेम सम्बन्धको चर्चा चल्दै अाए पनि विवाह गर्ने निर्णयको समाचारलाई भने उनीहरु लामो समय लुकाउन सफल रहे। २००८ मा पहिलोपटक एक क्रिकेट इभेन्टमा उनीहरुको पहिलो पटक भेट भएको थियो। २००८ मा भएको उक्त प्रतियोगिताको क्रममा नै उनीहरुको देखभेट भएको थियो। रिसेप्सन पार्टीमा फिल्मकर्मी, र क्रिकेटरहरुको सहभागिता रहनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close