यसरी हुँदैछ हिमालयन ह्वाइटवाटर च्यालेन्ज   •   तिङ्लाको ‘नो भोट’मा फुट ल्याउने उम्मेदवारको प्रयास असफल   •   संचारकर्मी तथा यूवा गायक सचिन राईको नयाँ गीत रेकर्ड   •   राई पत्रकार संघद्धारा गोपाल छाङ्छा राईलाई ५४ हजार सहयोग   •   आङगेलु शेर्पालाई जिताउन नागरिक समाज सोलुको सार्वजनिक अपिल   •   टानका नवनिर्वाचित नेतृत्वद्वारा पदभार ग्रहण

सुरु भयो निशा र शरदको वैवाहिक इनिङ

images_cms-image-000025782क्रिकेटर शरद भेषवाकर र नायिका निशा अधिकारीको आजबाट वैवाहिक इनिङ सुरु हुँदैछ। अर्थात् उनीहरु आज वैवाहिक बन्धनमा बाँधिदै छन्। उनीहरुको विवाह आफन्तहरुमाझ सम्पन्न हुने भएको छ।

विवाहको रिसेप्सन पार्टी भने १८ गते हुनेछ। सो पार्टीमा फिल्मकर्मी, आफन्त र क्रिकेटरहरुको सहभागिता रहनेछ। लामो समयदेखिको उनीहरुको प्रेमले सार्थकता पाउन लागेको हो। दुईवर्ष अघिमात्र नायिका निशाले सामाजिक सञ्जाल मार्फत् उनी शरदसँग प्रेममा परेको खुलासा गरेकी थिइन्।

उनीहरुको प्रेम सम्बन्धको चर्चा चल्दै अाए पनि विवाह गर्ने निर्णयको समाचारलाई भने उनीहरु लामो समय लुकाउन सफल रहे। २००८ मा पहिलोपटक एक क्रिकेट इभेन्टमा उनीहरुको पहिलो पटक भेट भएको थियो। २००८ मा भएको उक्त प्रतियोगिताको क्रममा नै उनीहरुको देखभेट भएको थियो। रिसेप्सन पार्टीमा फिल्मकर्मी, र क्रिकेटरहरुको सहभागिता रहनेछ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close