पञ्चकन्या माई हाइड्राेलाई ११ करोडको आईपीओ निष्काशन अनुमति   •   चीन भ्रमण सफल : प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली   •   काठमाडौंमा ४ गुणाले बढ्यो जग्गाको मुल्य, कुन ठाउँमा कति तोक्यो ? (सूचिसहित)   •   ग्रेडिङका कारण एसइईको नतिजा कमजोर देखिएको होइन : परीक्षा बोर्ड   •   स्थानीय तहमा कर्मचारी अभाव हुन नदिने लालबाबु पण्डित प्रतिबद्धता   •   नायिका श्वेता खड्काको मानवीय सेवा

बोल्ड अनि ब्युटिफूल एलिसा राई ! (फाटो फिचर)

36688

alisha-rai-hot-1-750x903एजेन्सी । एलिसा अहिले चलचित्रका आइटम गीतदेखि म्यूजिक भिडियोमा चलेकी मोडल हुन् । उनको खोजी युटुबमा धेरै गरिएको पाइन्छ । चलचित्र ‘लुट २’मा समावेश ‘ठमेल बजार’ बोलको गीतमा नृत्य गरेपछि उनी मिडियामा नोटिस भएकी हुन् । उनले अब, म्यूजिक भिडियोमा मोडलिङ गर्दा ख्याल गर्नुपर्ने देखिन्छ ।

चलचित्रकी नायिका भएर एलिसा उदाउँछिन् या उदाउँदिनन्, त्यो भोलीको कुरा हो । तर, कतिपयले भन्ने गरेका छन्(‘एलिसालाई छोटो समयमा पाएको सफलता सम्हाल्न मुश्किल परिरहेको छ ।’ चर्चा हुनु र त्यसलाई जोगाएर राख्न सक्नु फरक कुरा हो ।

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*