प्रधानमन्त्री देउवा आज भारत जाँदै   •   चार बुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै राष्ट्रिय टुरिष्ट गाइड सम्मेलन सम्पन्न   •   ऋषि धमलाकी पत्नी फिल्म बनाउँदै, नायिका पनि आफैँ   •   १८ सांसदको पद धरापमा, आज पार्टीले निस्कासन गर्दै   •   हेलिकप्टरबाटै पोखरा घुम्न पाइने   •   महिनावारी हुँदा स्वास्थ्यकर्मी नै भेडीगोठमा बस्छन्

यस्तो बन्यो ‘छक्का पञ्जा २’को फस्टलुक पोस्टर

chhakkapanja2काठमाडौं । फिल्म ‘छक्का पञ्जा २’को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिक भएको छ। ‘छक्का पञ्जा’ को सिक्वेल ‘छक्का पन्जा २’ को फस्टलुक पोस्टर आइतबार सार्वजनिक गरिएको हो । यस फिलिमलाई पनि दीपाश्री निरौला निर्देशन गरेकी हुन् ।

पोस्टरमा मुख्य भूमिकामा रहेका सबै कलाकारहरुको अनुहार अटाइएको छ । फिल्ममा दीपकराज गिरी, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, वुद्धि तामाङ, प्रियंका कार्की, बर्षा राउत, निश्चल बस्नेत लगायतका कलाकारहरुको मुख्य भूमिका रहेको छ।

फिल्म ‘छक्का पञ्जा २’ आगामी असोज ११ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close