गैर आवासीय नेपाली संघको १० अर्ब रुपैँयाको पूर्वाधार कोष   •   खालिङ संघ अमेरिका शाखाद्धारा ‘किरात राई संग्रहालय’ निर्माणार्थ साढे चार लाख सहयोग   •   पवित्र तिर्थस्थल तिलिचोमा खिचिएको विदेशी पर्यटकको नांगो फोटो भाईरल   •   लुम्बिनी विकास कोषको सदस्य सचिव छनोट प्रक्रिया अन्तिम चरणमा   •   यूट्युबमा भिडियो अपलोड गर्नुअघि होस गर्नुस्   •   महिला आत्मनिर्भरताको नारा बोकेर ३ महिला आरोही सगरमाथा चढ्दै

यस्तो बन्यो ‘छक्का पञ्जा २’को फस्टलुक पोस्टर

chhakkapanja2काठमाडौं । फिल्म ‘छक्का पञ्जा २’को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिक भएको छ। ‘छक्का पञ्जा’ को सिक्वेल ‘छक्का पन्जा २’ को फस्टलुक पोस्टर आइतबार सार्वजनिक गरिएको हो । यस फिलिमलाई पनि दीपाश्री निरौला निर्देशन गरेकी हुन् ।

पोस्टरमा मुख्य भूमिकामा रहेका सबै कलाकारहरुको अनुहार अटाइएको छ । फिल्ममा दीपकराज गिरी, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, वुद्धि तामाङ, प्रियंका कार्की, बर्षा राउत, निश्चल बस्नेत लगायतका कलाकारहरुको मुख्य भूमिका रहेको छ।

फिल्म ‘छक्का पञ्जा २’ आगामी असोज ११ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close