जलविद्युत र सिँचाइमा लगानी गर्न अमेरिका इच्छुक   •   काठमाडौँको ‘रिङरोड’भित्र ३ रुटमा केवलकार, जहाँ गएपनि ४० रुपैयाँ मात्रै भाडा लाग्ने   •   चार महिला पत्रकारद्वारा सगरमाथाकाे सफल अाराेहण   •   ८८४८ मिटरमाथि ‘मेरी खालिङनी आमाले बुनेको फेङ्गा’   •   गाउँपालिकाद्धारा स्वास्थ्य चौकीलाई आधुनिक रगत परीक्षण उपकरण प्रदान   •   शनम शाक्य हत्या तथा ३८ सय केजी सुन तस्करीका मुख्य नाइके 'गोरे' सार्वजनिक (भिडियोसहित)

यस्तो बन्यो ‘छक्का पञ्जा २’को फस्टलुक पोस्टर

36702

chhakkapanja2काठमाडौं । फिल्म ‘छक्का पञ्जा २’को फस्टलुक पोस्टर सार्वजनिक भएको छ। ‘छक्का पञ्जा’ को सिक्वेल ‘छक्का पन्जा २’ को फस्टलुक पोस्टर आइतबार सार्वजनिक गरिएको हो । यस फिलिमलाई पनि दीपाश्री निरौला निर्देशन गरेकी हुन् ।

पोस्टरमा मुख्य भूमिकामा रहेका सबै कलाकारहरुको अनुहार अटाइएको छ । फिल्ममा दीपकराज गिरी, केदार घिमिरे, जितु नेपाल, वुद्धि तामाङ, प्रियंका कार्की, बर्षा राउत, निश्चल बस्नेत लगायतका कलाकारहरुको मुख्य भूमिका रहेको छ।

फिल्म ‘छक्का पञ्जा २’ आगामी असोज ११ गतेबाट प्रदर्शनमा आउने भएको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*