इराकबाट ह्वील चियरमा ल्याइएकी शान्ता बान्तावालाई अनिस प्रतिष्ठानद्धारा आर्थिक सहयोग   •   छमछमी सिजन थ्रीको विजेता सरोज र फस्ट रनर अप मनिता राई बने   •   प्रदेश १ मा को–को बन्दैछन् मन्त्री ?   •   एमाले अध्यक्ष ओली गणतान्त्रिक नेपालको दशौं प्रधानमन्त्री   •   प्रधानमन्त्री देउवाद्धारा राजीनामा ?   •   भिटोफ नेपालले मनकवानपुरस्थित कुन्छाल गाउँको अवलोकन भ्रमण गर्ने

रेखा थापा राप्रपा छाड्ने ‘मुडमा’

माअाेवादीमै फर्किन्छन् कि अरू नै पार्टीमा जाँदैछिन्?

rekhaकाठमाडाैँ । पशुपति शमसेर राणाले कमल थापा नेतृत्वकाे राप्रपा फुटाएर नयाँ दल खाेलेसँगै राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीकाे अवस्था झन् कमजाेर बनेकाे छ ।

पार्टी एकता भएसँगै हाैसिएर राप्रपा प्रवेश गरेकी अभिनेत्रीदेखि अन्य व्यवसायी समेत अहिले राप्रपा छाड्ने मुडमा पुगेकाे खबर छ ।

राप्रपा कमजाेर बनेसँगै अभिनेत्री रेखा थापाले पार्टी छाड्ने मुड बनाएकी छिन् । एकतापिछ राप्रपा बलियाे भएकाे देखेर त्यसमा लागेकी उनी हाल पार्टी छाड्ने मुडमा पुगेकी स्राेतले बतायाे ।

उनलार्इ पशुपति शमसेर राणाले समेत पार्टी फुटाउने क्रममा अाफुसँग लिएर जान लागेका थिए । तर रेखाले त्यसरी पार्टी फुटाउन नहुनेमा जाेड दिँदै अाफु नजाने प्रष्ट पारेपछि उनी अहिले कमल थापा नेतृत्वकाे राप्रपामै छिन् ।

राणाले पार्टी फुटाउने विषयमा छलफल चल्दै गर्दा गायिका काेमल वली र थापाबीचमा अब के गर्ने भन्ने विषयमा समेत कुराकानी भएकाे थियाे । थापाले पार्टी कमजाेर हुँदै गएपछि त्यसमा बसिरहनुकाे अर्थ नभएकाे बताएकी छिन् । यद्यपी उनी कुनै निर्णयमा भने पुगेकी छैनन् ।

रेखा अब माअाेवादीमै फर्किन्छन् कि अरू नै पार्टीमा जान्छिन् त्याे भने हेर्न बाँकी छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close