प्रधानमन्त्री देउवा आज भारत जाँदै   •   चार बुँदे घोषणापत्र जारी गर्दै राष्ट्रिय टुरिष्ट गाइड सम्मेलन सम्पन्न   •   ऋषि धमलाकी पत्नी फिल्म बनाउँदै, नायिका पनि आफैँ   •   १८ सांसदको पद धरापमा, आज पार्टीले निस्कासन गर्दै   •   हेलिकप्टरबाटै पोखरा घुम्न पाइने   •   महिनावारी हुँदा स्वास्थ्यकर्मी नै भेडीगोठमा बस्छन्

एनएमए चुनाव प्रकरण: जिल्ला प्रशासन कार्यलयद्वारा ४ सदस्यीय छानबिन समिति गठन

एक हप्ताभित्र सत्य/तथ्य बाहिर आउने

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर  

NMA_Logoकाठमाडौं, २७ साउन । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले नेपाल पर्वतारोहण संघ (एनएमए)को निर्वाचनसम्बन्धी उत्पन्न बिबादको सत्यतथ्य पत्ता लगाउन छानविन समिति गठन गरेको छ । गत श्रावण २१ गते सम्पन्न एनएमए निर्वाचनमा धाँधली भएको भन्दै पराजित उम्मेद्वार जिम्बाजाम्बु समुहले निर्वाचन वदर गर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा उजुरी दिएको थियो ।

सोही आधारमा शुक्रबार जिल्ला प्रशासन कार्यालयले कार्यालयका कानुनी अधिकृत पारशमणि पोखरेलको संयोजकत्वमा ४ सदस्यीय छानविन समिति गठन गरेकोछ । सदस्यहरुमा प्रशासन कार्यालयका प्रशासकिय अधिकृत परशुराम पोखरेल, नेपाल प्रहरी प्रतिनिधि १, केन्द्रिय अनुसन्धान ब्यूरो १ प्रतिनिधि रहेका छन् ।

प्रशासकीय अधिकृत परशुराम पोखरेलले एनएमए निर्वाचनको सम्बन्धमा छानबिन गरी एक साताभित्र निर्णय लिने बताए ।

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. Hoitt k vako hola chunab sakera feri dadali vako hota jata herdami rajnitik jamela yasta des ma k unnati holara

  2. Hoitt k vako hola chunab sakera feri dadali vako hota jata herdami rajnitik jamela yasta des ma k unnati holara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close