प्रतिनिधि सभा सदस्यका लागि सोलुखुम्बुमा पाँच जनाको उम्मेद्धारी   •   टान निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक (तालिकासहित)   •   एमाले अध्यक्ष मानवीर राई उम्मेदवार नबन्ने, कांग्रेस निर्वाचन कार्यालयमा   •   एमालेले टिकट नदिएपछि दीपक मनाङेले दर्ता गराए स्वतन्त्रबाट उम्मेवारी   •   बैदेशिक रोजगारीमा गएका कामदारले पठाएको रकमवाट रेमिट्यास कोष स्थापना   •   मनाेनयन दर्ता सुरु, यसरी हुदैछ उम्मेदवारी दर्ता

एनएमए चुनाव प्रकरण: जिल्ला प्रशासन कार्यलयद्वारा ४ सदस्यीय छानबिन समिति गठन

एक हप्ताभित्र सत्य/तथ्य बाहिर आउने

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर  

NMA_Logoकाठमाडौं, २७ साउन । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले नेपाल पर्वतारोहण संघ (एनएमए)को निर्वाचनसम्बन्धी उत्पन्न बिबादको सत्यतथ्य पत्ता लगाउन छानविन समिति गठन गरेको छ । गत श्रावण २१ गते सम्पन्न एनएमए निर्वाचनमा धाँधली भएको भन्दै पराजित उम्मेद्वार जिम्बाजाम्बु समुहले निर्वाचन वदर गर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा उजुरी दिएको थियो ।

सोही आधारमा शुक्रबार जिल्ला प्रशासन कार्यालयले कार्यालयका कानुनी अधिकृत पारशमणि पोखरेलको संयोजकत्वमा ४ सदस्यीय छानविन समिति गठन गरेकोछ । सदस्यहरुमा प्रशासन कार्यालयका प्रशासकिय अधिकृत परशुराम पोखरेल, नेपाल प्रहरी प्रतिनिधि १, केन्द्रिय अनुसन्धान ब्यूरो १ प्रतिनिधि रहेका छन् ।

प्रशासकीय अधिकृत परशुराम पोखरेलले एनएमए निर्वाचनको सम्बन्धमा छानबिन गरी एक साताभित्र निर्णय लिने बताए ।

Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. Hoitt k vako hola chunab sakera feri dadali vako hota jata herdami rajnitik jamela yasta des ma k unnati holara

  2. Hoitt k vako hola chunab sakera feri dadali vako hota jata herdami rajnitik jamela yasta des ma k unnati holara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close