जलविद्युत र सिँचाइमा लगानी गर्न अमेरिका इच्छुक   •   काठमाडौँको ‘रिङरोड’भित्र ३ रुटमा केवलकार, जहाँ गएपनि ४० रुपैयाँ मात्रै भाडा लाग्ने   •   चार महिला पत्रकारद्वारा सगरमाथाकाे सफल अाराेहण   •   ८८४८ मिटरमाथि ‘मेरी खालिङनी आमाले बुनेको फेङ्गा’   •   गाउँपालिकाद्धारा स्वास्थ्य चौकीलाई आधुनिक रगत परीक्षण उपकरण प्रदान   •   शनम शाक्य हत्या तथा ३८ सय केजी सुन तस्करीका मुख्य नाइके 'गोरे' सार्वजनिक (भिडियोसहित)

एनएमए चुनाव प्रकरण: जिल्ला प्रशासन कार्यलयद्वारा ४ सदस्यीय छानबिन समिति गठन

एक हप्ताभित्र सत्य/तथ्य बाहिर आउने

36831
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर  

NMA_Logoकाठमाडौं, २७ साउन । जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंले नेपाल पर्वतारोहण संघ (एनएमए)को निर्वाचनसम्बन्धी उत्पन्न बिबादको सत्यतथ्य पत्ता लगाउन छानविन समिति गठन गरेको छ । गत श्रावण २१ गते सम्पन्न एनएमए निर्वाचनमा धाँधली भएको भन्दै पराजित उम्मेद्वार जिम्बाजाम्बु समुहले निर्वाचन वदर गर्न जिल्ला प्रशासन कार्यालयमा उजुरी दिएको थियो ।

सोही आधारमा शुक्रबार जिल्ला प्रशासन कार्यालयले कार्यालयका कानुनी अधिकृत पारशमणि पोखरेलको संयोजकत्वमा ४ सदस्यीय छानविन समिति गठन गरेकोछ । सदस्यहरुमा प्रशासन कार्यालयका प्रशासकिय अधिकृत परशुराम पोखरेल, नेपाल प्रहरी प्रतिनिधि १, केन्द्रिय अनुसन्धान ब्यूरो १ प्रतिनिधि रहेका छन् ।

प्रशासकीय अधिकृत परशुराम पोखरेलले एनएमए निर्वाचनको सम्बन्धमा छानबिन गरी एक साताभित्र निर्णय लिने बताए ।


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. Hoitt k vako hola chunab sakera feri dadali vako hota jata herdami rajnitik jamela yasta des ma k unnati holara

  2. Hoitt k vako hola chunab sakera feri dadali vako hota jata herdami rajnitik jamela yasta des ma k unnati holara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*