प्रतिनिधि सभा सदस्यका लागि सोलुखुम्बुमा पाँच जनाको उम्मेद्धारी   •   टान निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक (तालिकासहित)   •   एमाले अध्यक्ष मानवीर राई उम्मेदवार नबन्ने, कांग्रेस निर्वाचन कार्यालयमा   •   एमालेले टिकट नदिएपछि दीपक मनाङेले दर्ता गराए स्वतन्त्रबाट उम्मेवारी   •   बैदेशिक रोजगारीमा गएका कामदारले पठाएको रकमवाट रेमिट्यास कोष स्थापना   •   मनाेनयन दर्ता सुरु, यसरी हुदैछ उम्मेदवारी दर्ता

एनआरएनएको अध्यक्षका लागि जमुना घले र भवन भट्ट चुनावी मैदानमा

BHwan-Jamunaकाठमाडौं, २६ असोज । गैर आवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) को अध्यक्षमा जमुना घलेले उम्मेद्वारी घोषणा गरेकी छिन् । घलेले आज राजधानीको होटल र्याडिशनमा पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरि उम्मेदवारी घोषणा गरेकी हुन ।

घलेलाई नेपाली कांग्रेस तथा जनजाति समूहको समर्थन रहेको बताइएको छ ।एनआरएनको नेतृत्वका लागि महिलाको उम्मेद्वारी आएको यो पहिलोपटक हो । घले वर्तमान अध्यक्ष शेष घलेकी श्रीमती हुन् ।
कार्यक्रममा उनले एनआरएनएलाई थप गतिशिल बनाउन आफुले उम्मेदवारी दिएको बताइन ।

यसअघि एनआरएनएको अध्यक्ष पदका लागि वर्तमान कार्यसमितिका उपाध्यक्ष भवन भट्टले उम्मेद्वारी घोषणा गरिसकेका छन् ।

यही भद्रौ २८ गते देखि काठमाडौंमा एनआरएनएको आठौ विश्व सम्मेलन एवं अधिवेशन सुरु हुदै छ । सो अधिवेशनले आगामी दुई वर्षका लागि संघमा नयाँ नेतृत्व चयन गर्ने छ । ७८ देशका कुल ६५ हजार सदस्य रहेको गैर आवासीय नेपाली संघमा २,२०० प्रतिनिधिहरुले मतदान गर्ने छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close