नेकपाले चार महिनापछि तोक्यो प्रदेश इन्चार्ज, अध्यक्ष, सहइन्चार्ज र सचिव   •   उपप्रधानमन्त्री उपेन्द्र यादबद्वारा 'टुरिजम विजनेश डाइरेक्टरी' लोकार्पण   •   नेपालमा यौनजन्य अश्लिल सामग्री प्रतिबन्ध   •   आर्थिक अनियमितता नभएको भन्दै गाउँपालिकाले गर्‍यो समाचारको खण्डन (विज्ञप्तीसहित)   •   स्वदेशी निर्माण व्यवसायीलाई प्रोत्साहन गर्न सरकार सकारात्मक रहेको प्रधानमन्त्री ओलीको भनाई   •   संसदीय समितिका सभापतिको मनोनयन हुँदै, कुन समितिमा कसको उम्मेदवारी ?

चिलिमेको लाभांश सुरक्षित गर्ने आज अन्तिम दिन

38786

Chilime-Hydro-696x522काठमाडौं, ५ कार्तिक । चिलिमे जलविद्युत कम्पनीको लाभांश सुरक्षित गर्ने आज अन्तिम दिन हो । कम्पनीको सञ्चालक समितिले २५ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव गरेको छ ।

कम्पनीले १५ प्रतिशत बोनस तथा १० प्रतिशत नगद लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव गरेको छ । चिलिमेले प्रस्तावति लाभांशस पारित गर्न कार्तिक २४ गते २१ औं वार्षिक साधारणसभा डाकेको छ ।

साधारणसभा प्रयोजनका लागि कम्पनीले कार्तिक ६ देखि कार्तिक २४ गतेसम्म शेयरधनी दर्ता पुस्तिका बन्द गर्ने भएको छ । यसैले कार्तिक ५ गतेसम्म कायम शेयरधनीले मात्र कम्पनीले प्रस्ताव गरेको लाभांश पाउनका साथै साधारणसभामा भाग लिन पाउनेछन् ।

चिलिमे हाइड्रोपावर कम्पनीले यस अघि जारी गरेको सूचनामा बुक क्लोज मिति असोज २७ गतेदेखि कार्तिक १७ सम्म रहेको भनिए पनि सूचना जारी गरी कार्तिक ६ गतेदेखि २४ गतेसम्म रहेको बताएको थियो ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*