सगरमाथा क्षेत्रमा रोकिएन पर्यटकसँग अवैध असुली गर्ने काम   •   एक्यापमा तालाबन्दी गर्ने स्थानीयको प्रश्न एक्यापमा तालाबन्दी गर्ने स्थानीयको प्रश्न : 'ससुराली आउँदा पनि कर तिर्नुपर्ने ?'   •   टूर जानुअघि खेपेको झन्झटः पुगेपछिको अनुभव   •   अाइजी खनाललाई सांसदकाे प्रश्न: प्रहरी प्रशासन किन ‘दाँत नभएको कुकुरको टोकाइ’ जस्तो भयो ?   •   यसरी पूरा भयो वाकुवासीको गाडी चढ्ने सपना   •   नेकपा नाम विवाद : कसको पक्षमा आदेश गर्ला सर्वोच्चले?

टान निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक (तालिकासहित)

38810

 

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

काठमाडौं, ५ कात्तिक । ट्रेकिङ एजेन्सिज एसोसिएशन अफ नेपाल (टान)को यही कात्तिक १२ गते होटल ह्यातमा हुने निर्वाचनका लागि निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक भएको छ । टान निर्वाचन समितिका प्रमुख निर्वाचन अधिकृत रमेश कुमार मैनाली तथा निर्वाचन अधिकृतद्धय होम बहादुर दोङ र गुणराज आचार्यद्धारा हस्ताक्षरित निर्वाचन कार्यतालिका आइतबार सार्वजनिक भएको हो । निर्वाचन कार्यतालिकाअनुसार कात्तिक ६ गते सोमबार विहान ११ बजे मतदाता नामावली प्रकाशित गरेपछि निर्वाचन कार्यक्रमको औपचारिक सुरुवात हुनेछ ।
यस्तो छ निर्वाचन कार्यतालिकाःtaan


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*