यसरी हुँदैछ हिमालयन ह्वाइटवाटर च्यालेन्ज   •   तिङ्लाको ‘नो भोट’मा फुट ल्याउने उम्मेदवारको प्रयास असफल   •   संचारकर्मी तथा यूवा गायक सचिन राईको नयाँ गीत रेकर्ड   •   राई पत्रकार संघद्धारा गोपाल छाङ्छा राईलाई ५४ हजार सहयोग   •   आङगेलु शेर्पालाई जिताउन नागरिक समाज सोलुको सार्वजनिक अपिल   •   टानका नवनिर्वाचित नेतृत्वद्वारा पदभार ग्रहण

टान निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक (तालिकासहित)

 

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

काठमाडौं, ५ कात्तिक । ट्रेकिङ एजेन्सिज एसोसिएशन अफ नेपाल (टान)को यही कात्तिक १२ गते होटल ह्यातमा हुने निर्वाचनका लागि निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक भएको छ । टान निर्वाचन समितिका प्रमुख निर्वाचन अधिकृत रमेश कुमार मैनाली तथा निर्वाचन अधिकृतद्धय होम बहादुर दोङ र गुणराज आचार्यद्धारा हस्ताक्षरित निर्वाचन कार्यतालिका आइतबार सार्वजनिक भएको हो । निर्वाचन कार्यतालिकाअनुसार कात्तिक ६ गते सोमबार विहान ११ बजे मतदाता नामावली प्रकाशित गरेपछि निर्वाचन कार्यक्रमको औपचारिक सुरुवात हुनेछ ।
यस्तो छ निर्वाचन कार्यतालिकाःtaan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close