इराकबाट ह्वील चियरमा ल्याइएकी शान्ता बान्तावालाई अनिस प्रतिष्ठानद्धारा आर्थिक सहयोग   •   छमछमी सिजन थ्रीको विजेता सरोज र फस्ट रनर अप मनिता राई बने   •   प्रदेश १ मा को–को बन्दैछन् मन्त्री ?   •   एमाले अध्यक्ष ओली गणतान्त्रिक नेपालको दशौं प्रधानमन्त्री   •   प्रधानमन्त्री देउवाद्धारा राजीनामा ?   •   भिटोफ नेपालले मनकवानपुरस्थित कुन्छाल गाउँको अवलोकन भ्रमण गर्ने

टान निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक (तालिकासहित)

 

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

काठमाडौं, ५ कात्तिक । ट्रेकिङ एजेन्सिज एसोसिएशन अफ नेपाल (टान)को यही कात्तिक १२ गते होटल ह्यातमा हुने निर्वाचनका लागि निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक भएको छ । टान निर्वाचन समितिका प्रमुख निर्वाचन अधिकृत रमेश कुमार मैनाली तथा निर्वाचन अधिकृतद्धय होम बहादुर दोङ र गुणराज आचार्यद्धारा हस्ताक्षरित निर्वाचन कार्यतालिका आइतबार सार्वजनिक भएको हो । निर्वाचन कार्यतालिकाअनुसार कात्तिक ६ गते सोमबार विहान ११ बजे मतदाता नामावली प्रकाशित गरेपछि निर्वाचन कार्यक्रमको औपचारिक सुरुवात हुनेछ ।
यस्तो छ निर्वाचन कार्यतालिकाःtaan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close