नेकपाले चार महिनापछि तोक्यो प्रदेश इन्चार्ज, अध्यक्ष, सहइन्चार्ज र सचिव   •   उपप्रधानमन्त्री उपेन्द्र यादबद्वारा 'टुरिजम विजनेश डाइरेक्टरी' लोकार्पण   •   नेपालमा यौनजन्य अश्लिल सामग्री प्रतिबन्ध   •   आर्थिक अनियमितता नभएको भन्दै गाउँपालिकाले गर्‍यो समाचारको खण्डन (विज्ञप्तीसहित)   •   स्वदेशी निर्माण व्यवसायीलाई प्रोत्साहन गर्न सरकार सकारात्मक रहेको प्रधानमन्त्री ओलीको भनाई   •   संसदीय समितिका सभापतिको मनोनयन हुँदै, कुन समितिमा कसको उम्मेदवारी ?

टान निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक (तालिकासहित)

38810

 

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

काठमाडौं, ५ कात्तिक । ट्रेकिङ एजेन्सिज एसोसिएशन अफ नेपाल (टान)को यही कात्तिक १२ गते होटल ह्यातमा हुने निर्वाचनका लागि निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक भएको छ । टान निर्वाचन समितिका प्रमुख निर्वाचन अधिकृत रमेश कुमार मैनाली तथा निर्वाचन अधिकृतद्धय होम बहादुर दोङ र गुणराज आचार्यद्धारा हस्ताक्षरित निर्वाचन कार्यतालिका आइतबार सार्वजनिक भएको हो । निर्वाचन कार्यतालिकाअनुसार कात्तिक ६ गते सोमबार विहान ११ बजे मतदाता नामावली प्रकाशित गरेपछि निर्वाचन कार्यक्रमको औपचारिक सुरुवात हुनेछ ।
यस्तो छ निर्वाचन कार्यतालिकाःtaan


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*