पवित्र तिर्थस्थल तिलिचोमा खिचिएको विदेशी पर्यटकको नांगो फोटो भाईरल   •   लुम्बिनी विकास कोषको सदस्य सचिव छनोट प्रक्रिया अन्तिम चरणमा   •   यूट्युबमा भिडियो अपलोड गर्नुअघि होस गर्नुस्   •   महिला आत्मनिर्भरताको नारा बोकेर ३ महिला आरोही सगरमाथा चढ्दै   •   विकिपेडियाबारे नसुनेका तथ्य : ‘सेक्स’ सबैभन्दा प्रसिद्ध लेख   •   महाकुलुङका अधिकांश घरमा बिरामी, स्वाइनफ्लुको आशंका

नेपालले अमेरिकासँग खेल्ने

images_cms-image-000035004काठमाडौं‌, १९ कार्तिक । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोली र अमेरिकाको राष्ट्रिय टोलीबीच आगामी डिसेम्बरमा मैत्रीपुर्ण खेल हुने भएको छ। अमेरिकन क्रिकेटले जारी गरेको विज्ञप्तीमा उसले ओमान टुरको तयारीका क्रममा नेपाल र केन्यासँग मैत्रीपूर्ण खेल खेल्ने तालिका रहेको जनाएको छ।

विज्ञप्तीमा उल्लेख भएअनुसार अमेरिकाको नेपाल विरुद्ध आगामी डिसेम्बर १ मा र केन्या विरुद्ध त्यसको अर्कोदिन खेल्नेछ। खेल दुबईमा हुनेछ। अमेरिकाको ओमनसँग आगामी ४, ५ र ७ तारिखमा खेल्दैछ। त्यसको तयारीका लागि अमेरिकाले नेपाल र केन्यासँग खेल्न लागेको हो।

अमेरिकन छनोट टोलीका प्रमुख रिचार्ड पोओलले भर्खरै क्यानडामा आउटी कप जितेको अमेरिकन टोलीको लय कायम गर्न टुर महत्वपुर्ण हुने जनाएका छन्। हाल अमेरिकी टोलीको मुख्य प्रशिक्षकमा नेपालका पुर्व प्रशिक्षक पुबुदु दासानायके रहेका छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close