विश्व बैंक २३ वर्षपछि पुनः अरुण बेसिनमा प्रवेश गर्न खोज्दै, माथिल्लाे अरुणमा चासाे   •   प्रियंका र आयुष्मानले गरे इन्गेजमेन्ट   •   साउन १६ देखि दोहामा दैनिक उडान भर्दै नेपाल एयरलायन्स   •   रुकुममा जीप दुर्घटना : ७ जनाको मृत्यु, ४ घाइते   •   विश्वकप फुटबलको उपाधि ट्रफीसँगै ३९ मिलियन डलर   •   नारायणी र कोशीमा पानी जहाजको सम्भावना

नेपालले अमेरिकासँग खेल्ने

39129

images_cms-image-000035004काठमाडौं‌, १९ कार्तिक । नेपाली राष्ट्रिय क्रिकेट टोली र अमेरिकाको राष्ट्रिय टोलीबीच आगामी डिसेम्बरमा मैत्रीपुर्ण खेल हुने भएको छ। अमेरिकन क्रिकेटले जारी गरेको विज्ञप्तीमा उसले ओमान टुरको तयारीका क्रममा नेपाल र केन्यासँग मैत्रीपूर्ण खेल खेल्ने तालिका रहेको जनाएको छ।

विज्ञप्तीमा उल्लेख भएअनुसार अमेरिकाको नेपाल विरुद्ध आगामी डिसेम्बर १ मा र केन्या विरुद्ध त्यसको अर्कोदिन खेल्नेछ। खेल दुबईमा हुनेछ। अमेरिकाको ओमनसँग आगामी ४, ५ र ७ तारिखमा खेल्दैछ। त्यसको तयारीका लागि अमेरिकाले नेपाल र केन्यासँग खेल्न लागेको हो।

अमेरिकन छनोट टोलीका प्रमुख रिचार्ड पोओलले भर्खरै क्यानडामा आउटी कप जितेको अमेरिकन टोलीको लय कायम गर्न टुर महत्वपुर्ण हुने जनाएका छन्। हाल अमेरिकी टोलीको मुख्य प्रशिक्षकमा नेपालका पुर्व प्रशिक्षक पुबुदु दासानायके रहेका छन्।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*