थुलुङ दुधकोशीमा पहिलो ‘अध्यक्ष रनिङ शिल्ड’ हुँदै   •   मिस/मिस्टर शेर्पा दाफुटी र सोनाम जाङ्बु पहिलोपटक मिडियामा; भन्छन् 'यूवाहरुले देशमै केही गर्नुपर्छ'   •   सोलुखुम्बुबाट जिल्लास्तरीय व्याडमिन्टन खेलाडी छनोट, ४ जना पुरुष र ३ जना महिला छनोटमा   •   नेपाल भ्रमण वर्षः २० लाख पर्यटक ल्याउन १० हजारलाई तालिम   •   वैद्य माओवादीको युवा स‌ंगठनद्वारा सुगतरत्नलाई कालोमोसो   •   सरकारले गठन गर्‍यो पराजुलीको अध्यक्षतामा वाइडबडी उच्चस्तरीय न्यायिक जाँचबुझ आयोग

राजनीतिबाट थाकेकी छैन : करिश्मा मानन्धर

39853

नायिका_करिश्मा_मानन्धर_अन्ततः_सांसद_बन्न_नपाउने_7898काठमाडौं : अभिनेत्री करिश्मा मानन्धरले कलाकारिताझैँ अब राजनीतिबाट देश र जनताको सेवा गर्ने बताएकी छिन् । फिल्म बनाउने भन्दा राजनीतितिरै जम्ने योजना रहेको उनको भनाई छ ।

डा. बाबुराम भट्टराईको नयाँ शक्ति पार्टीका नेत्रीसमेत रहेकी करिश्मा पार्टीको समानुपातिक तर्फको पहिलो नम्बरमा थिइन् । तर, नयाँ शक्ति पार्टीले मत नल्याएपछि उनको समानुपातिकतर्फ सांसद हुने सपना पुरा हुन सकेन । अब नयाँ शक्ति पार्टीको भबिष्यमै प्रश्न उठेको छ । तर, आफू राजनीतिबाटै केही गर्न सकिन्छ भनेर आशावादी रहेको बताउछिन् ।

ढुकढुकी, बाबुसाहेब र फागु पनि करिश्मा मानन्धरले पनि नयाँ फिल्म निर्माण गरेकी छैनन् । राजनीतिमा आफूलाई अभ्यस्त गराउँदै गएकी करिश्मा अब तत्काल फिल्म बनाउने सोचमा छैनन् । ‘कलाकारिताझैँ अब राजनीतिबाट देश र जनताको सेवा गर्छु,’ उनी भन्छिन्, ‘मेरो तत्काल फिल्म बनाउने कुनै सोच छैन ।’


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*