पवित्र तिर्थस्थल तिलिचोमा खिचिएको विदेशी पर्यटकको नांगो फोटो भाईरल   •   लुम्बिनी विकास कोषको सदस्य सचिव छनोट प्रक्रिया अन्तिम चरणमा   •   यूट्युबमा भिडियो अपलोड गर्नुअघि होस गर्नुस्   •   महिला आत्मनिर्भरताको नारा बोकेर ३ महिला आरोही सगरमाथा चढ्दै   •   विकिपेडियाबारे नसुनेका तथ्य : ‘सेक्स’ सबैभन्दा प्रसिद्ध लेख   •   महाकुलुङका अधिकांश घरमा बिरामी, स्वाइनफ्लुको आशंका

राजनीतिबाट थाकेकी छैन : करिश्मा मानन्धर

नायिका_करिश्मा_मानन्धर_अन्ततः_सांसद_बन्न_नपाउने_7898काठमाडौं : अभिनेत्री करिश्मा मानन्धरले कलाकारिताझैँ अब राजनीतिबाट देश र जनताको सेवा गर्ने बताएकी छिन् । फिल्म बनाउने भन्दा राजनीतितिरै जम्ने योजना रहेको उनको भनाई छ ।

डा. बाबुराम भट्टराईको नयाँ शक्ति पार्टीका नेत्रीसमेत रहेकी करिश्मा पार्टीको समानुपातिक तर्फको पहिलो नम्बरमा थिइन् । तर, नयाँ शक्ति पार्टीले मत नल्याएपछि उनको समानुपातिकतर्फ सांसद हुने सपना पुरा हुन सकेन । अब नयाँ शक्ति पार्टीको भबिष्यमै प्रश्न उठेको छ । तर, आफू राजनीतिबाटै केही गर्न सकिन्छ भनेर आशावादी रहेको बताउछिन् ।

ढुकढुकी, बाबुसाहेब र फागु पनि करिश्मा मानन्धरले पनि नयाँ फिल्म निर्माण गरेकी छैनन् । राजनीतिमा आफूलाई अभ्यस्त गराउँदै गएकी करिश्मा अब तत्काल फिल्म बनाउने सोचमा छैनन् । ‘कलाकारिताझैँ अब राजनीतिबाट देश र जनताको सेवा गर्छु,’ उनी भन्छिन्, ‘मेरो तत्काल फिल्म बनाउने कुनै सोच छैन ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close