थुलुङ दुधकोशीमा पहिलो ‘अध्यक्ष रनिङ शिल्ड’ हुँदै   •   मिस/मिस्टर शेर्पा दाफुटी र सोनाम जाङ्बु पहिलोपटक मिडियामा; भन्छन् 'यूवाहरुले देशमै केही गर्नुपर्छ'   •   सोलुखुम्बुबाट जिल्लास्तरीय व्याडमिन्टन खेलाडी छनोट, ४ जना पुरुष र ३ जना महिला छनोटमा   •   नेपाल भ्रमण वर्षः २० लाख पर्यटक ल्याउन १० हजारलाई तालिम   •   वैद्य माओवादीको युवा स‌ंगठनद्वारा सुगतरत्नलाई कालोमोसो   •   सरकारले गठन गर्‍यो पराजुलीको अध्यक्षतामा वाइडबडी उच्चस्तरीय न्यायिक जाँचबुझ आयोग

सेयर बजारमा हरियाली

40111

share bazar 19 boomकाठमाडौं– पूँजी बजारमा आज हरियाली छाएको छ । पूँजी बजार १२ अंकले बढ्दा ४६ करोड ४६ लाख ३९ हजार ८सय २० रुपैयाँको कारोबार भएको छ । जम्मा १ सय ५७ वटा कम्पनीको ८ लाख ५५ हजार १ सय ३९ कित्ता सेयर खरिदविक्री भएको छ ।

नेपाल स्टक एक्स्चेन्ज (नेप्से) का अनुसार १ हजार ४ सय ४० विन्दुमा रोकिएको बजारमा होटल उपसमूह बाहेक अरु सवै उपसमूहमा हरियाली छाएको छ । क वर्गका सेयर कारोबार मापन गर्ने सेन्सेटिभ परिसूचक समेत २.७९ अंकले बढेको छ ।

दोहोरो अंकले बढेको बजारमा बैकिङ ९.०५ अंक, व्यापार १.२७ अंक, विकास बैंक ६.६२ अंक, हाइड्रोपावर ३.२३ अंक, फाइनान्स ३.७३ अंक, विमा १२२.१६ अंक, उत्पादन २.८ अंक, अन्य १२.७६ र माइक्रोफाइनान्स २.८५ अंकले बढेको छ ।

यता होटल भने १७.३७ अंकले घटेको छ । बढेको बजारमा कमाउने र गुमाउने कम्पनीहरु यस प्रकारको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*