डा. रेनुकाको ‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’ यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)   •   दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि   •   अन्नपूर्ण, मनास्नु र गौरीशंकर संरक्षित क्षेत्रको पर्यटन प्रवेश शूल्कमा भारी वृद्धि   •   एनआरएन बेल्जियमका अध्यक्ष दाहालद्धारा आरोही नर्विन मगरको अभियानका लागि ५० हजार आर्थिक सहयोग   •   सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको संस्थागत संरचनामा विश्व बैंकले सघाउने   •   कांगे्रस सोलुखुम्बु काठमाडौं सम्पर्क समितिको शुभकामना आदनप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

सेयर बजारमा हरियाली

40111

share bazar 19 boomकाठमाडौं– पूँजी बजारमा आज हरियाली छाएको छ । पूँजी बजार १२ अंकले बढ्दा ४६ करोड ४६ लाख ३९ हजार ८सय २० रुपैयाँको कारोबार भएको छ । जम्मा १ सय ५७ वटा कम्पनीको ८ लाख ५५ हजार १ सय ३९ कित्ता सेयर खरिदविक्री भएको छ ।

नेपाल स्टक एक्स्चेन्ज (नेप्से) का अनुसार १ हजार ४ सय ४० विन्दुमा रोकिएको बजारमा होटल उपसमूह बाहेक अरु सवै उपसमूहमा हरियाली छाएको छ । क वर्गका सेयर कारोबार मापन गर्ने सेन्सेटिभ परिसूचक समेत २.७९ अंकले बढेको छ ।

दोहोरो अंकले बढेको बजारमा बैकिङ ९.०५ अंक, व्यापार १.२७ अंक, विकास बैंक ६.६२ अंक, हाइड्रोपावर ३.२३ अंक, फाइनान्स ३.७३ अंक, विमा १२२.१६ अंक, उत्पादन २.८ अंक, अन्य १२.७६ र माइक्रोफाइनान्स २.८५ अंकले बढेको छ ।

यता होटल भने १७.३७ अंकले घटेको छ । बढेको बजारमा कमाउने र गुमाउने कम्पनीहरु यस प्रकारको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*