विश्व बैंक २३ वर्षपछि पुनः अरुण बेसिनमा प्रवेश गर्न खोज्दै, माथिल्लाे अरुणमा चासाे   •   प्रियंका र आयुष्मानले गरे इन्गेजमेन्ट   •   साउन १६ देखि दोहामा दैनिक उडान भर्दै नेपाल एयरलायन्स   •   रुकुममा जीप दुर्घटना : ७ जनाको मृत्यु, ४ घाइते   •   विश्वकप फुटबलको उपाधि ट्रफीसँगै ३९ मिलियन डलर   •   नारायणी र कोशीमा पानी जहाजको सम्भावना

सेयर बजारमा हरियाली

40111

share bazar 19 boomकाठमाडौं– पूँजी बजारमा आज हरियाली छाएको छ । पूँजी बजार १२ अंकले बढ्दा ४६ करोड ४६ लाख ३९ हजार ८सय २० रुपैयाँको कारोबार भएको छ । जम्मा १ सय ५७ वटा कम्पनीको ८ लाख ५५ हजार १ सय ३९ कित्ता सेयर खरिदविक्री भएको छ ।

नेपाल स्टक एक्स्चेन्ज (नेप्से) का अनुसार १ हजार ४ सय ४० विन्दुमा रोकिएको बजारमा होटल उपसमूह बाहेक अरु सवै उपसमूहमा हरियाली छाएको छ । क वर्गका सेयर कारोबार मापन गर्ने सेन्सेटिभ परिसूचक समेत २.७९ अंकले बढेको छ ।

दोहोरो अंकले बढेको बजारमा बैकिङ ९.०५ अंक, व्यापार १.२७ अंक, विकास बैंक ६.६२ अंक, हाइड्रोपावर ३.२३ अंक, फाइनान्स ३.७३ अंक, विमा १२२.१६ अंक, उत्पादन २.८ अंक, अन्य १२.७६ र माइक्रोफाइनान्स २.८५ अंकले बढेको छ ।

यता होटल भने १७.३७ अंकले घटेको छ । बढेको बजारमा कमाउने र गुमाउने कम्पनीहरु यस प्रकारको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*