पवित्र तिर्थस्थल तिलिचोमा खिचिएको विदेशी पर्यटकको नांगो फोटो भाईरल   •   लुम्बिनी विकास कोषको सदस्य सचिव छनोट प्रक्रिया अन्तिम चरणमा   •   यूट्युबमा भिडियो अपलोड गर्नुअघि होस गर्नुस्   •   महिला आत्मनिर्भरताको नारा बोकेर ३ महिला आरोही सगरमाथा चढ्दै   •   विकिपेडियाबारे नसुनेका तथ्य : ‘सेक्स’ सबैभन्दा प्रसिद्ध लेख   •   महाकुलुङका अधिकांश घरमा बिरामी, स्वाइनफ्लुको आशंका

राष्ट्रिय सभाका लागि सातवटै प्रदेशमा अधिकृत नियुक्त (सूची सहित)

niकाठमाडौं,२७ पुस । निर्वाचन आयोगले राष्ट्रिय सभा निर्बाचनका लागि सातवटै प्रदेशमा निर्वाचन अधिकृत नियुक्त गरेको छ । आयोगले आजैबाट लागु हुने गरी आयोगले सम्बन्धित प्रदेशमा उच्च अदालत रहेको जिल्लाका न्यायाधीशलाई निर्वाचन अधिकृत नियुक्त गरेको हो ।

निर्बाचन अधिकृतको सूची:
प्रदेश नम्बर -१ मा मोरङ जिल्ला अदालतका राजुकुमार खतिवडा,
प्रदेश नम्बर -२ मा धनुषाका राधाकृष्ण उप्रेती,
प्रदेश नम्बर-३ ललितपुरका बालमुकुन्द दवाडी,
प्रदेशनम्बर -४ मा कास्कीका दीपेन्द्र अधिकारी,
प्रदेश नम्बर-५ मा दाङका हेमन्त रावल,
प्रदेश नम्बर -६ सुर्खेतका मेदिनीप्रसाद पौडेल
र प्रदेश नम्बर- ७ मा डोटीका जयानन्द पनेरु

आयोगको बुधबार बसेको बैठकले उच्च अदालत रहेको एक नम्बर प्रदेशको मोरङ, दुईको धनुषा, तीनको ललितपुर, चारको कास्की, ५ को दाङ, ६ को सुर्खेत र ७ को डोटीमा राष्ट्रियसभा निर्वाचनका लागि मतदान गर्ने निर्णय गरेको थियो ।

माघ ७ गतेबाट लागु हुने गरी निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक गरेको आयोगले माघ १० गते मनोनयन दर्ता र माघ २४ गते बिहान १० देखि ३ बजेसम्म मतदानको समय निर्धारण गरेको छ । निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय भने शनिबारबाट सञ्चालनमा आउनेछन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close