नेकपाले चार महिनापछि तोक्यो प्रदेश इन्चार्ज, अध्यक्ष, सहइन्चार्ज र सचिव   •   उपप्रधानमन्त्री उपेन्द्र यादबद्वारा 'टुरिजम विजनेश डाइरेक्टरी' लोकार्पण   •   नेपालमा यौनजन्य अश्लिल सामग्री प्रतिबन्ध   •   आर्थिक अनियमितता नभएको भन्दै गाउँपालिकाले गर्‍यो समाचारको खण्डन (विज्ञप्तीसहित)   •   स्वदेशी निर्माण व्यवसायीलाई प्रोत्साहन गर्न सरकार सकारात्मक रहेको प्रधानमन्त्री ओलीको भनाई   •   संसदीय समितिका सभापतिको मनोनयन हुँदै, कुन समितिमा कसको उम्मेदवारी ?

पर्खी खालिङले पाए थर्ड डन र इन्टरनेशल कोचको उपाधि

40717

parkhiशिखरपोष्ट/इन्टरनेशनल मार्सल आर्टस एसोसियसन( आइएमए) हेडक्वाटर कोलोराडोले न्युयोर्कस्थित इन्टरनेशनल मार्सल आर्टस् डोजोका सञ्चालक तथा प्रमुख प्रशिक्षक पर्खी खालिङ राईलाई थर्ड डन र इन्टरनेशनल कोचको उपाधि प्रदान गरिएको छ । नेपालको प्रतिनिधित्व गदै त्यहा पुगेका पुग्नुभएका पर्खी कोलोराडोमा भएको ब्लाक वेल्ट टेस्टमा उत्कृष्ट प्रस्तुति दिएको आधारमा उक्त उपाधि सहितको प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको हो ।

आइएमए हेडक्वाटर कोलोराडोका सङ्स्थापक साइरस मदानीले पर्खीलाई डन र कोचको प्रमाणपत्र प्रदान गर्नुभएको थियो ।
युएसए कराते महासंघको राष्ट्रिय रेफ्री शाहअेका उहा बिगत लामो समयदेखि यस् क्षेत्रमा कृयाशिल रहदै आउनुभएको छ ।

उक्त उपाधी पाउनका लागी अमेरिकाको विभिन्न राज्यमा रहेका आइएमए डोजोका ५५ जना भन्द बढिले विभिन्न तहका डन उपाधि पाउनका लागी टेष्ट दिएका थिए । पर्खीसङ्गै हेडक्वाटरले न्युयोर्ककै डोजोमा खेल्दै आइरहेका पासाङ दावा शेर्पा र रोसन प्रधानलाई पनि फष्ट डनको उपाधि प्रदान गरेको थियो ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*