होटलको शुल्क बढाएर होमस्टेलाई छुट, होमस्टेमा ५० प्रतिशतले कटौती   •   नेपाल र चीनबीच के के सम्झौता भए ? (फोटो फिचर)   •   अग्रज पर्यटन व्यवसायी विक्रम पाँडे काजीले चिनेको ‘पासाङल्हामु शेर्पा’   •   रवि लामिछानेलाई लागेको आरोपबारे अमेरिकाबाट प्रेम बाँनिया यस्तो भन्छन्   •   प्रदेश सरकारकोे अनुदानप्रति स्थानीय तह असन्तुष्ट   •   नेपाली कांग्रेस जिल्ला सभापतिको भेलामा आजदेखि बन्दसत्र

पर्खी खालिङले पाए थर्ड डन र इन्टरनेशल कोचको उपाधि

40717

parkhiशिखरपोष्ट/इन्टरनेशनल मार्सल आर्टस एसोसियसन( आइएमए) हेडक्वाटर कोलोराडोले न्युयोर्कस्थित इन्टरनेशनल मार्सल आर्टस् डोजोका सञ्चालक तथा प्रमुख प्रशिक्षक पर्खी खालिङ राईलाई थर्ड डन र इन्टरनेशनल कोचको उपाधि प्रदान गरिएको छ । नेपालको प्रतिनिधित्व गदै त्यहा पुगेका पुग्नुभएका पर्खी कोलोराडोमा भएको ब्लाक वेल्ट टेस्टमा उत्कृष्ट प्रस्तुति दिएको आधारमा उक्त उपाधि सहितको प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको हो ।

आइएमए हेडक्वाटर कोलोराडोका सङ्स्थापक साइरस मदानीले पर्खीलाई डन र कोचको प्रमाणपत्र प्रदान गर्नुभएको थियो ।
युएसए कराते महासंघको राष्ट्रिय रेफ्री शाहअेका उहा बिगत लामो समयदेखि यस् क्षेत्रमा कृयाशिल रहदै आउनुभएको छ ।

उक्त उपाधी पाउनका लागी अमेरिकाको विभिन्न राज्यमा रहेका आइएमए डोजोका ५५ जना भन्द बढिले विभिन्न तहका डन उपाधि पाउनका लागी टेष्ट दिएका थिए । पर्खीसङ्गै हेडक्वाटरले न्युयोर्ककै डोजोमा खेल्दै आइरहेका पासाङ दावा शेर्पा र रोसन प्रधानलाई पनि फष्ट डनको उपाधि प्रदान गरेको थियो ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*