‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’लाई भ्रमण वर्ष २०२० को अफिसियल गीत बनाउने पर्यटनमन्त्री अधिकारीको घोषणा   •   अर्जुन खालिङ स्मृतिग्रन्थ लोकार्पणसँगै अर्जुन चिन्तन र आन्दोलनमाथि बहस   •   नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक बस्नुअघि सचिवालय बैठक   •   नुवाकाेटकाे घ्याङ्फेदी दुर्घटनाः घटनास्थलमै मृतकहरूकाे पाेष्टमार्रटम   •   यसरी बने सिडी विजय अधिकारी ‘द भ्वाइस अफ नेपाल’को पहिलो विजेता   •   इम्जा तालको लम्बाई बढ्दै, गुगल अर्थको तस्बिरमा अवस्था सामान्य

साहस उर्जाको चौथो वार्षिक साधारणसभा चैत्र १४ मा हुने

आइपीओ जारी गर्ने तथा कम्पनीको पूँजीगत संरचना संसोधनमा छलफल गर्ने

41060
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

Stamकाठमाडौं, २१ फागुन । ८६ मेगावाटको सोलुखोला (दुधकोशी) जलविद्युत परियोजना सञ्चालन गरिरहेको साहस उर्जा लिमिटेडले आफ्नो चौथो वार्षिक साधारण सभाको मिति तय गरेको छ । कम्पनीले आफ्नो साधारण सभा आउँदो चैत्र १४ गतेको दिन काठमाडौंको बबरमहलस्थित कार्की व्यांक्युटमा गर्ने घोषणा गरेको हो ।

गत फागुन १३ सम्पन्न सञ्चालक समितिको बैठकबाट सो निर्णय पारित गरेपछि कम्पनीले सार्वजनिक सुचना प्रकाशन गरेको छ ।

सो साधारण सभामार्फत आइपीओ जारी गर्ने तथा कम्पनीको पूँजीगत संरचना संसोधन लगायत प्रबन्धपत्र र नियमावली सम्बन्धि छलफल गर्नेछ । सोही साधारण सभाबाट आर्थिक वर्ष २०७३/०७४ को सञ्चालक समिति तर्फबाट अध्यक्षले प्रस्तुत गर्ने वार्षिक प्रतिवेदन तथा लेखापरिक्षण प्रतिवेदनसहितको वितीय विवरणमाथि छलफल गरी पारित गरिने छ । sahas urjaa


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*