नेकपाले चार महिनापछि तोक्यो प्रदेश इन्चार्ज, अध्यक्ष, सहइन्चार्ज र सचिव   •   उपप्रधानमन्त्री उपेन्द्र यादबद्वारा 'टुरिजम विजनेश डाइरेक्टरी' लोकार्पण   •   नेपालमा यौनजन्य अश्लिल सामग्री प्रतिबन्ध   •   आर्थिक अनियमितता नभएको भन्दै गाउँपालिकाले गर्‍यो समाचारको खण्डन (विज्ञप्तीसहित)   •   स्वदेशी निर्माण व्यवसायीलाई प्रोत्साहन गर्न सरकार सकारात्मक रहेको प्रधानमन्त्री ओलीको भनाई   •   संसदीय समितिका सभापतिको मनोनयन हुँदै, कुन समितिमा कसको उम्मेदवारी ?

साहस उर्जाको चौथो वार्षिक साधारणसभा चैत्र १४ मा हुने

आइपीओ जारी गर्ने तथा कम्पनीको पूँजीगत संरचना संसोधनमा छलफल गर्ने

41060
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

Stamकाठमाडौं, २१ फागुन । ८६ मेगावाटको सोलुखोला (दुधकोशी) जलविद्युत परियोजना सञ्चालन गरिरहेको साहस उर्जा लिमिटेडले आफ्नो चौथो वार्षिक साधारण सभाको मिति तय गरेको छ । कम्पनीले आफ्नो साधारण सभा आउँदो चैत्र १४ गतेको दिन काठमाडौंको बबरमहलस्थित कार्की व्यांक्युटमा गर्ने घोषणा गरेको हो ।

गत फागुन १३ सम्पन्न सञ्चालक समितिको बैठकबाट सो निर्णय पारित गरेपछि कम्पनीले सार्वजनिक सुचना प्रकाशन गरेको छ ।

सो साधारण सभामार्फत आइपीओ जारी गर्ने तथा कम्पनीको पूँजीगत संरचना संसोधन लगायत प्रबन्धपत्र र नियमावली सम्बन्धि छलफल गर्नेछ । सोही साधारण सभाबाट आर्थिक वर्ष २०७३/०७४ को सञ्चालक समिति तर्फबाट अध्यक्षले प्रस्तुत गर्ने वार्षिक प्रतिवेदन तथा लेखापरिक्षण प्रतिवेदनसहितको वितीय विवरणमाथि छलफल गरी पारित गरिने छ । sahas urjaa


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*