यस्तो छ उर्जामन्त्री पुनको पहिलो निर्णय   •   एसईई परीक्षाको सम्पूर्ण तयारी पूरा   •   सन् २०२०भित्र वार्षिक १५ लाख पर्यटक भित्र्याउने लक्ष्य   •   प्रथम खोटाङ आइडल बने तेजकुमार बाहिङ राई   •   मगर समुदायबाट सबैभन्दा कम उमेरमा सगरमाथा चढ्दै नर्बिन मगर   •   साहसी नेपाली महिलाहरुको सगरमाथा सपना

साहस उर्जाको चौथो वार्षिक साधारणसभा चैत्र १४ मा हुने

आइपीओ जारी गर्ने तथा कम्पनीको पूँजीगत संरचना संसोधनमा छलफल गर्ने

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

Stamकाठमाडौं, २१ फागुन । ८६ मेगावाटको सोलुखोला (दुधकोशी) जलविद्युत परियोजना सञ्चालन गरिरहेको साहस उर्जा लिमिटेडले आफ्नो चौथो वार्षिक साधारण सभाको मिति तय गरेको छ । कम्पनीले आफ्नो साधारण सभा आउँदो चैत्र १४ गतेको दिन काठमाडौंको बबरमहलस्थित कार्की व्यांक्युटमा गर्ने घोषणा गरेको हो ।

गत फागुन १३ सम्पन्न सञ्चालक समितिको बैठकबाट सो निर्णय पारित गरेपछि कम्पनीले सार्वजनिक सुचना प्रकाशन गरेको छ ।

सो साधारण सभामार्फत आइपीओ जारी गर्ने तथा कम्पनीको पूँजीगत संरचना संसोधन लगायत प्रबन्धपत्र र नियमावली सम्बन्धि छलफल गर्नेछ । सोही साधारण सभाबाट आर्थिक वर्ष २०७३/०७४ को सञ्चालक समिति तर्फबाट अध्यक्षले प्रस्तुत गर्ने वार्षिक प्रतिवेदन तथा लेखापरिक्षण प्रतिवेदनसहितको वितीय विवरणमाथि छलफल गरी पारित गरिने छ । sahas urjaa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close