‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’लाई भ्रमण वर्ष २०२० को अफिसियल गीत बनाउने पर्यटनमन्त्री अधिकारीको घोषणा   •   अर्जुन खालिङ स्मृतिग्रन्थ लोकार्पणसँगै अर्जुन चिन्तन र आन्दोलनमाथि बहस   •   नेकपाको स्थायी कमिटी बैठक बस्नुअघि सचिवालय बैठक   •   नुवाकाेटकाे घ्याङ्फेदी दुर्घटनाः घटनास्थलमै मृतकहरूकाे पाेष्टमार्रटम   •   यसरी बने सिडी विजय अधिकारी ‘द भ्वाइस अफ नेपाल’को पहिलो विजेता   •   इम्जा तालको लम्बाई बढ्दै, गुगल अर्थको तस्बिरमा अवस्था सामान्य

अपर सोलु हाइड्रो पावरको टहरामा आगोलागी हुँदा आधा करोड बढीको क्षति

41102

20160704_0822321-1024x576सोलुखुम्बु : सोलुखुम्बुको अपर सोलु हाइड्रो पावरको टहरामा आगोलागी हुँदा ५८ लाख रुपैयाँ बढीको क्षति भएको छ। लुदूधकुण्ड नगरपालिका- ७ मा रहेको हाइड्रो पावरमा काम गर्ने कामदारहरू बस्ने टहरामा आगोलागी भएर क्षति भएको हो।

मंगलबार बिहान साँढे ८ बजे विद्युत सर्ट भई छ वटा टहरामा आगोलागी भएको थियो। एक सय बढी कामदार बस्ने उक्त टहरामा आगलागी हुँदा ५८ लाख ५० हजार रुपैयाँ बराबरको क्षति भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सोलुखुम्बुका प्रहरी निरीक्षक प्रद्युम्न अधिकारीले जानकारी दिए।

आगोलागीमा परी सोमबार मात्र तलब बुझेका कामदारहरूको नगद २० लाख रुपैयाँ, २५ थान मोवाइल, एक थान ल्यापटप, खाद्यान्न र भाँडावर्तन जलेर नष्ट भएको प्रहरीले जनाएको छ। सोलुदूधकुण्ड नगरपालिकाको दमकल र नेपाल प्रहरीको सक्रियतामा आगो निभाइएको थियो।

thahakhabar


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*