नेकपाले चार महिनापछि तोक्यो प्रदेश इन्चार्ज, अध्यक्ष, सहइन्चार्ज र सचिव   •   उपप्रधानमन्त्री उपेन्द्र यादबद्वारा 'टुरिजम विजनेश डाइरेक्टरी' लोकार्पण   •   नेपालमा यौनजन्य अश्लिल सामग्री प्रतिबन्ध   •   आर्थिक अनियमितता नभएको भन्दै गाउँपालिकाले गर्‍यो समाचारको खण्डन (विज्ञप्तीसहित)   •   स्वदेशी निर्माण व्यवसायीलाई प्रोत्साहन गर्न सरकार सकारात्मक रहेको प्रधानमन्त्री ओलीको भनाई   •   संसदीय समितिका सभापतिको मनोनयन हुँदै, कुन समितिमा कसको उम्मेदवारी ?

अपर सोलु हाइड्रो पावरको टहरामा आगोलागी हुँदा आधा करोड बढीको क्षति

41102

20160704_0822321-1024x576सोलुखुम्बु : सोलुखुम्बुको अपर सोलु हाइड्रो पावरको टहरामा आगोलागी हुँदा ५८ लाख रुपैयाँ बढीको क्षति भएको छ। लुदूधकुण्ड नगरपालिका- ७ मा रहेको हाइड्रो पावरमा काम गर्ने कामदारहरू बस्ने टहरामा आगोलागी भएर क्षति भएको हो।

मंगलबार बिहान साँढे ८ बजे विद्युत सर्ट भई छ वटा टहरामा आगोलागी भएको थियो। एक सय बढी कामदार बस्ने उक्त टहरामा आगलागी हुँदा ५८ लाख ५० हजार रुपैयाँ बराबरको क्षति भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सोलुखुम्बुका प्रहरी निरीक्षक प्रद्युम्न अधिकारीले जानकारी दिए।

आगोलागीमा परी सोमबार मात्र तलब बुझेका कामदारहरूको नगद २० लाख रुपैयाँ, २५ थान मोवाइल, एक थान ल्यापटप, खाद्यान्न र भाँडावर्तन जलेर नष्ट भएको प्रहरीले जनाएको छ। सोलुदूधकुण्ड नगरपालिकाको दमकल र नेपाल प्रहरीको सक्रियतामा आगो निभाइएको थियो।

thahakhabar


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*