यस्तो छ उर्जामन्त्री पुनको पहिलो निर्णय   •   एसईई परीक्षाको सम्पूर्ण तयारी पूरा   •   सन् २०२०भित्र वार्षिक १५ लाख पर्यटक भित्र्याउने लक्ष्य   •   प्रथम खोटाङ आइडल बने तेजकुमार बाहिङ राई   •   मगर समुदायबाट सबैभन्दा कम उमेरमा सगरमाथा चढ्दै नर्बिन मगर   •   साहसी नेपाली महिलाहरुको सगरमाथा सपना

अपर सोलु हाइड्रो पावरको टहरामा आगोलागी हुँदा आधा करोड बढीको क्षति

20160704_0822321-1024x576सोलुखुम्बु : सोलुखुम्बुको अपर सोलु हाइड्रो पावरको टहरामा आगोलागी हुँदा ५८ लाख रुपैयाँ बढीको क्षति भएको छ। लुदूधकुण्ड नगरपालिका- ७ मा रहेको हाइड्रो पावरमा काम गर्ने कामदारहरू बस्ने टहरामा आगोलागी भएर क्षति भएको हो।

मंगलबार बिहान साँढे ८ बजे विद्युत सर्ट भई छ वटा टहरामा आगोलागी भएको थियो। एक सय बढी कामदार बस्ने उक्त टहरामा आगलागी हुँदा ५८ लाख ५० हजार रुपैयाँ बराबरको क्षति भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सोलुखुम्बुका प्रहरी निरीक्षक प्रद्युम्न अधिकारीले जानकारी दिए।

आगोलागीमा परी सोमबार मात्र तलब बुझेका कामदारहरूको नगद २० लाख रुपैयाँ, २५ थान मोवाइल, एक थान ल्यापटप, खाद्यान्न र भाँडावर्तन जलेर नष्ट भएको प्रहरीले जनाएको छ। सोलुदूधकुण्ड नगरपालिकाको दमकल र नेपाल प्रहरीको सक्रियतामा आगो निभाइएको थियो।

thahakhabar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Close