नेकपाले चार महिनापछि तोक्यो प्रदेश इन्चार्ज, अध्यक्ष, सहइन्चार्ज र सचिव   •   उपप्रधानमन्त्री उपेन्द्र यादबद्वारा 'टुरिजम विजनेश डाइरेक्टरी' लोकार्पण   •   नेपालमा यौनजन्य अश्लिल सामग्री प्रतिबन्ध   •   आर्थिक अनियमितता नभएको भन्दै गाउँपालिकाले गर्‍यो समाचारको खण्डन (विज्ञप्तीसहित)   •   स्वदेशी निर्माण व्यवसायीलाई प्रोत्साहन गर्न सरकार सकारात्मक रहेको प्रधानमन्त्री ओलीको भनाई   •   संसदीय समितिका सभापतिको मनोनयन हुँदै, कुन समितिमा कसको उम्मेदवारी ?

सगरमाथा आरोहण तयारीमा रहेका ५ महिला पत्रकारलाई प्रधानमन्त्रीको शुभकामना

41162

nकाठमाडौं- ‘समानताका लागि बुलन्द आवाज’ नारासहित चैतमा विश्वको सर्वोच्च शिखर सगरमाथा आरोहण गर्ने तयारीमा रहेका महिला पत्रकार सगरमाथा आरोहण टोलीलाई प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले शुभकामना शुभकामना दिएका छन्।

बालुवाटारस्थित प्रधानमन्त्री निवासमा बिहीबार महिला दिवसको अवसर पारेर भएको भेट कार्यक्रममा प्रधानमन्त्री ओलीले आरोहण टोलीलाई साथ, सहयोग र समर्थन रहने प्रतिबद्धता व्यक्त गरे।

आरोही टोलीका सदस्यहरुले प्रधानमन्त्री ओलीसमक्ष सगरमाथा आरोहणको दस्तुर मिनाहा साथै सरकारका तर्फबाट आर्थिक सहयोग माग गरेका थिए।

आरोहण टोलीमा रोशा बस्नेत (राष्ट्रिय समाचार समिति), प्रियालक्ष्मी कार्की (न्युज २४ टेलिभिजन), कल्पना महर्जन (मेघा टेलिभिजन), रोजिता बुद्धाचार्य (नेपाल टेलिभिजन) र देउराली चाम्लिङ (स्वतन्त्र पत्रकार) छन्।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*