थुलुङ दुधकोशीमा पहिलो ‘अध्यक्ष रनिङ शिल्ड’ हुँदै   •   मिस/मिस्टर शेर्पा दाफुटी र सोनाम जाङ्बु पहिलोपटक मिडियामा; भन्छन् 'यूवाहरुले देशमै केही गर्नुपर्छ'   •   सोलुखुम्बुबाट जिल्लास्तरीय व्याडमिन्टन खेलाडी छनोट, ४ जना पुरुष र ३ जना महिला छनोटमा   •   नेपाल भ्रमण वर्षः २० लाख पर्यटक ल्याउन १० हजारलाई तालिम   •   वैद्य माओवादीको युवा स‌ंगठनद्वारा सुगतरत्नलाई कालोमोसो   •   सरकारले गठन गर्‍यो पराजुलीको अध्यक्षतामा वाइडबडी उच्चस्तरीय न्यायिक जाँचबुझ आयोग

कुमार प्रयासको ‘जरुवाको पानी’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)

42377
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

ppकाठमाडौं, १९ बैशाख । उदियमान गायक कुमार प्रयासको जरुवाको पानी बोलको गीत तथा म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । बरिष्ठ संगीतकार तथा गायक बसन्त सापकोटाको शब्द/संगीत रहेको उक्त गीत र गीतको म्यूजिक भिडियो गाउँले इन्टरटेनमेन्ट यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।

आधा दर्जन गीतमा स्वर दिइसकेका गायक कुमार प्रयासको उक्त गीत मनोज चौलागाईले एरेञ्ज गरेका हुन् । म्यूजिक भिडियोमा मोडल सुमन तामाङ र जुनी तामाङले मोडलिङ गरेका छन् भने गंगाराम राईले भिडियोको छायाङ्कन तथा सम्पादन गरेका छन् ।

गोकर्ण क्षेत्रमा छायाङ्कन गरिएको उक्त म्यूजिक भिडियोको निर्देशन छिरिङ लामाले गरेका छन् । त्यस्तै कोरियोग्राफी देवराज गुरुङ र अनिल भुजेलले गरेका हुन् ।  उक्त गीत तथा म्यूजिक भिडियो निर्माणार्थ फ्रेण्डशिप युथ क्लब, सोलुखुम्बुले सहयोग गरेको हो ।

‘जरुवाको पानी चिसो चिसो खादामा कति मिठो, तिम्रो त्यो जोवान, देखेर सानी पल्कियो यो ठिटो’ बोलको उक्त गीत रोमान्टिक गीत हो ।

भिडियो :


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*