डा. रेनुकाको ‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’ यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)   •   दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि   •   अन्नपूर्ण, मनास्नु र गौरीशंकर संरक्षित क्षेत्रको पर्यटन प्रवेश शूल्कमा भारी वृद्धि   •   एनआरएन बेल्जियमका अध्यक्ष दाहालद्धारा आरोही नर्विन मगरको अभियानका लागि ५० हजार आर्थिक सहयोग   •   सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको संस्थागत संरचनामा विश्व बैंकले सघाउने   •   कांगे्रस सोलुखुम्बु काठमाडौं सम्पर्क समितिको शुभकामना आदनप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

कुमार प्रयासको ‘जरुवाको पानी’ सार्वजनिक (भिडियोसहित)

42377
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

ppकाठमाडौं, १९ बैशाख । उदियमान गायक कुमार प्रयासको जरुवाको पानी बोलको गीत तथा म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । बरिष्ठ संगीतकार तथा गायक बसन्त सापकोटाको शब्द/संगीत रहेको उक्त गीत र गीतको म्यूजिक भिडियो गाउँले इन्टरटेनमेन्ट यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो ।

आधा दर्जन गीतमा स्वर दिइसकेका गायक कुमार प्रयासको उक्त गीत मनोज चौलागाईले एरेञ्ज गरेका हुन् । म्यूजिक भिडियोमा मोडल सुमन तामाङ र जुनी तामाङले मोडलिङ गरेका छन् भने गंगाराम राईले भिडियोको छायाङ्कन तथा सम्पादन गरेका छन् ।

गोकर्ण क्षेत्रमा छायाङ्कन गरिएको उक्त म्यूजिक भिडियोको निर्देशन छिरिङ लामाले गरेका छन् । त्यस्तै कोरियोग्राफी देवराज गुरुङ र अनिल भुजेलले गरेका हुन् ।  उक्त गीत तथा म्यूजिक भिडियो निर्माणार्थ फ्रेण्डशिप युथ क्लब, सोलुखुम्बुले सहयोग गरेको हो ।

‘जरुवाको पानी चिसो चिसो खादामा कति मिठो, तिम्रो त्यो जोवान, देखेर सानी पल्कियो यो ठिटो’ बोलको उक्त गीत रोमान्टिक गीत हो ।

भिडियो :


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*