थुलुङ दुधकोशीमा पहिलो ‘अध्यक्ष रनिङ शिल्ड’ हुँदै   •   मिस/मिस्टर शेर्पा दाफुटी र सोनाम जाङ्बु पहिलोपटक मिडियामा; भन्छन् 'यूवाहरुले देशमै केही गर्नुपर्छ'   •   सोलुखुम्बुबाट जिल्लास्तरीय व्याडमिन्टन खेलाडी छनोट, ४ जना पुरुष र ३ जना महिला छनोटमा   •   नेपाल भ्रमण वर्षः २० लाख पर्यटक ल्याउन १० हजारलाई तालिम   •   वैद्य माओवादीको युवा स‌ंगठनद्वारा सुगतरत्नलाई कालोमोसो   •   सरकारले गठन गर्‍यो पराजुलीको अध्यक्षतामा वाइडबडी उच्चस्तरीय न्यायिक जाँचबुझ आयोग

२ सय ६० प्रहरी नायब निरीक्षक (सई) मा बढुवा, को–को ? (नामावलीसहित)

42526

Nepal-police_SxeEDL2Lncकाठमाडौं । २ सय ६० जना प्रहरी सहायक निरीक्षक (असई)हरु प्रहरी नायब निरीक्षक (सई) मा बढुवा सिफारिस भएका छन् । प्रहरी प्रधान कार्यालयले बिहीबार साँझ उनीहरुलाई सईमा बढुवा सिफारिस गरेको हो ।

सर्वेन्द्र खनाल आईजीपी बनेपछि रिक्त रहेका तल्लो तहका पददेखि माथिल्लो  पदहरुको धमाधम बढुवा गरिएको हो । समयमै प्रहरी अधिकारीहरुको बढुवा नहुँदा संगठनमा रहेर काम गर्ने प्रहरी कर्मचारीहरुमा नैराश्यता बढेको थियो ।

बढुवा सिफारिस समितीको आज बसेको वैठकले रिक्त सई पदमा बढुवा   सिफारिस गरेको हो ।

बढुवा हुनेहरुको नामावली यहाँ क्लिक गर्नुस् 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*