मुलुकी ऐन लागू भएकै दिन नाङ्गै प्रदर्शन   •   ५६ लाख घरधुरीले जलविद्युतमा सेयर पाउँछन् : ऊर्जामन्त्री पुन   •   नाट्टाद्वारा हवाई क्षेत्रको विस्तार गर्न माग   •   तीस करोडमा यस्तो बन्दैछ थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिकाको 'नमुना एकीकृत बस्ती'   •   लोकसेवा आयोगको पदपूर्ति तीन वर्ष रोकिने   •   दाेहाेराे कर हटाउन अर्थ समितिकाे निर्देशन

२ सय ६० प्रहरी नायब निरीक्षक (सई) मा बढुवा, को–को ? (नामावलीसहित)

42526

Nepal-police_SxeEDL2Lncकाठमाडौं । २ सय ६० जना प्रहरी सहायक निरीक्षक (असई)हरु प्रहरी नायब निरीक्षक (सई) मा बढुवा सिफारिस भएका छन् । प्रहरी प्रधान कार्यालयले बिहीबार साँझ उनीहरुलाई सईमा बढुवा सिफारिस गरेको हो ।

सर्वेन्द्र खनाल आईजीपी बनेपछि रिक्त रहेका तल्लो तहका पददेखि माथिल्लो  पदहरुको धमाधम बढुवा गरिएको हो । समयमै प्रहरी अधिकारीहरुको बढुवा नहुँदा संगठनमा रहेर काम गर्ने प्रहरी कर्मचारीहरुमा नैराश्यता बढेको थियो ।

बढुवा सिफारिस समितीको आज बसेको वैठकले रिक्त सई पदमा बढुवा   सिफारिस गरेको हो ।

बढुवा हुनेहरुको नामावली यहाँ क्लिक गर्नुस् 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*