डा. रेनुकाको ‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’ यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)   •   दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि   •   अन्नपूर्ण, मनास्नु र गौरीशंकर संरक्षित क्षेत्रको पर्यटन प्रवेश शूल्कमा भारी वृद्धि   •   एनआरएन बेल्जियमका अध्यक्ष दाहालद्धारा आरोही नर्विन मगरको अभियानका लागि ५० हजार आर्थिक सहयोग   •   सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको संस्थागत संरचनामा विश्व बैंकले सघाउने   •   कांगे्रस सोलुखुम्बु काठमाडौं सम्पर्क समितिको शुभकामना आदनप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

२ सय ६० प्रहरी नायब निरीक्षक (सई) मा बढुवा, को–को ? (नामावलीसहित)

42526

Nepal-police_SxeEDL2Lncकाठमाडौं । २ सय ६० जना प्रहरी सहायक निरीक्षक (असई)हरु प्रहरी नायब निरीक्षक (सई) मा बढुवा सिफारिस भएका छन् । प्रहरी प्रधान कार्यालयले बिहीबार साँझ उनीहरुलाई सईमा बढुवा सिफारिस गरेको हो ।

सर्वेन्द्र खनाल आईजीपी बनेपछि रिक्त रहेका तल्लो तहका पददेखि माथिल्लो  पदहरुको धमाधम बढुवा गरिएको हो । समयमै प्रहरी अधिकारीहरुको बढुवा नहुँदा संगठनमा रहेर काम गर्ने प्रहरी कर्मचारीहरुमा नैराश्यता बढेको थियो ।

बढुवा सिफारिस समितीको आज बसेको वैठकले रिक्त सई पदमा बढुवा   सिफारिस गरेको हो ।

बढुवा हुनेहरुको नामावली यहाँ क्लिक गर्नुस् 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*