डा. रेनुकाको ‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’ यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)   •   दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि   •   अन्नपूर्ण, मनास्नु र गौरीशंकर संरक्षित क्षेत्रको पर्यटन प्रवेश शूल्कमा भारी वृद्धि   •   एनआरएन बेल्जियमका अध्यक्ष दाहालद्धारा आरोही नर्विन मगरको अभियानका लागि ५० हजार आर्थिक सहयोग   •   सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको संस्थागत संरचनामा विश्व बैंकले सघाउने   •   कांगे्रस सोलुखुम्बु काठमाडौं सम्पर्क समितिको शुभकामना आदनप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

भिटोफ नेपालको क्यालेण्डर सार्वजनिक

42541

ccc_ghBHkxEfPcकाठमाडौं । गाउँ पर्यटन प्रबर्दन मञ्च (भिटोफ नेपाल)ले यो वर्षको भित्तेपात्रो (क्यालेण्डर सार्वजनिक गरेको छ । गाउँघर तथा दूरदराजका ग्रामिण पर्यटन प्रतिनिधित्व गर्ने तस्बिर समेटेर भिटोफले क्यालेण्डर सार्वजनिक गरेको हो ।

शुक्रबार भएको क्यालेण्डर बिमोचन कार्यक्रममा भिटोफका बरिष्ठ सल्लाहकार प्राध्यापक डाक्टर प्रेम शर्माको उपस्थित रहेको थियो ।

कार्यक्रममा भिटोफ नेपालला अध्यक्ष राम सापकोटा (कमल)ले गाउँको पर्यटन विकासका लागि भिटोफ सदैब लागिपर्ने बताए । कार्यक्रममा भिटोफका महासचिव बासु पाण्डे पनि उपस्थित थिए  । यो वर्ष सरकारी बिदाको अन्योल रहेकाले क्यालेण्डर छपाइमा ढिलाई भएको भिटोफका प्रथम उपाध्यक्ष तथा मिडिया संयोजक दिपक दाहालले शिखरपोष्टलाई जानकारी दिए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*