थुलुङ दुधकोशीमा पहिलो ‘अध्यक्ष रनिङ शिल्ड’ हुँदै   •   मिस/मिस्टर शेर्पा दाफुटी र सोनाम जाङ्बु पहिलोपटक मिडियामा; भन्छन् 'यूवाहरुले देशमै केही गर्नुपर्छ'   •   सोलुखुम्बुबाट जिल्लास्तरीय व्याडमिन्टन खेलाडी छनोट, ४ जना पुरुष र ३ जना महिला छनोटमा   •   नेपाल भ्रमण वर्षः २० लाख पर्यटक ल्याउन १० हजारलाई तालिम   •   वैद्य माओवादीको युवा स‌ंगठनद्वारा सुगतरत्नलाई कालोमोसो   •   सरकारले गठन गर्‍यो पराजुलीको अध्यक्षतामा वाइडबडी उच्चस्तरीय न्यायिक जाँचबुझ आयोग

भिटोफ नेपालको क्यालेण्डर सार्वजनिक

42541

ccc_ghBHkxEfPcकाठमाडौं । गाउँ पर्यटन प्रबर्दन मञ्च (भिटोफ नेपाल)ले यो वर्षको भित्तेपात्रो (क्यालेण्डर सार्वजनिक गरेको छ । गाउँघर तथा दूरदराजका ग्रामिण पर्यटन प्रतिनिधित्व गर्ने तस्बिर समेटेर भिटोफले क्यालेण्डर सार्वजनिक गरेको हो ।

शुक्रबार भएको क्यालेण्डर बिमोचन कार्यक्रममा भिटोफका बरिष्ठ सल्लाहकार प्राध्यापक डाक्टर प्रेम शर्माको उपस्थित रहेको थियो ।

कार्यक्रममा भिटोफ नेपालला अध्यक्ष राम सापकोटा (कमल)ले गाउँको पर्यटन विकासका लागि भिटोफ सदैब लागिपर्ने बताए । कार्यक्रममा भिटोफका महासचिव बासु पाण्डे पनि उपस्थित थिए  । यो वर्ष सरकारी बिदाको अन्योल रहेकाले क्यालेण्डर छपाइमा ढिलाई भएको भिटोफका प्रथम उपाध्यक्ष तथा मिडिया संयोजक दिपक दाहालले शिखरपोष्टलाई जानकारी दिए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*