जलविद्युत र सिँचाइमा लगानी गर्न अमेरिका इच्छुक   •   काठमाडौँको ‘रिङरोड’भित्र ३ रुटमा केवलकार, जहाँ गएपनि ४० रुपैयाँ मात्रै भाडा लाग्ने   •   चार महिला पत्रकारद्वारा सगरमाथाकाे सफल अाराेहण   •   ८८४८ मिटरमाथि ‘मेरी खालिङनी आमाले बुनेको फेङ्गा’   •   गाउँपालिकाद्धारा स्वास्थ्य चौकीलाई आधुनिक रगत परीक्षण उपकरण प्रदान   •   शनम शाक्य हत्या तथा ३८ सय केजी सुन तस्करीका मुख्य नाइके 'गोरे' सार्वजनिक (भिडियोसहित)

आर्थिक सम्बृद्धिको लागि भाषण होइन, ठोस योजनाको खाँचो छ: थपलिया

42556

काठमाडौं । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघका केन्द्रीय सदस्य रामशरण थपलियाले आर्थिक सम्बृद्धिको सपना भाषणमा नभई ठोस योजना निर्माण गरेर पूरा गर्न जरुरी रहेको बताएका छन् । शिखर अनलाइन टिभीसँग कुराकानी गर्दै थपलियाले यस्तो बताएका हुन् ।

हेर्नुस् थपलियाको धारणा जस्ताको तस्तैः  


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*