थुलुङ दुधकोशीमा पहिलो ‘अध्यक्ष रनिङ शिल्ड’ हुँदै   •   मिस/मिस्टर शेर्पा दाफुटी र सोनाम जाङ्बु पहिलोपटक मिडियामा; भन्छन् 'यूवाहरुले देशमै केही गर्नुपर्छ'   •   सोलुखुम्बुबाट जिल्लास्तरीय व्याडमिन्टन खेलाडी छनोट, ४ जना पुरुष र ३ जना महिला छनोटमा   •   नेपाल भ्रमण वर्षः २० लाख पर्यटक ल्याउन १० हजारलाई तालिम   •   वैद्य माओवादीको युवा स‌ंगठनद्वारा सुगतरत्नलाई कालोमोसो   •   सरकारले गठन गर्‍यो पराजुलीको अध्यक्षतामा वाइडबडी उच्चस्तरीय न्यायिक जाँचबुझ आयोग

आर्थिक सम्बृद्धिको लागि भाषण होइन, ठोस योजनाको खाँचो छ: थपलिया

42556

काठमाडौं । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघका केन्द्रीय सदस्य रामशरण थपलियाले आर्थिक सम्बृद्धिको सपना भाषणमा नभई ठोस योजना निर्माण गरेर पूरा गर्न जरुरी रहेको बताएका छन् । शिखर अनलाइन टिभीसँग कुराकानी गर्दै थपलियाले यस्तो बताएका हुन् ।

हेर्नुस् थपलियाको धारणा जस्ताको तस्तैः  


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*