डा. रेनुकाको ‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’ यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)   •   दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि   •   अन्नपूर्ण, मनास्नु र गौरीशंकर संरक्षित क्षेत्रको पर्यटन प्रवेश शूल्कमा भारी वृद्धि   •   एनआरएन बेल्जियमका अध्यक्ष दाहालद्धारा आरोही नर्विन मगरको अभियानका लागि ५० हजार आर्थिक सहयोग   •   सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको संस्थागत संरचनामा विश्व बैंकले सघाउने   •   कांगे्रस सोलुखुम्बु काठमाडौं सम्पर्क समितिको शुभकामना आदनप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

आर्थिक सम्बृद्धिको लागि भाषण होइन, ठोस योजनाको खाँचो छ: थपलिया

42556

काठमाडौं । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघका केन्द्रीय सदस्य रामशरण थपलियाले आर्थिक सम्बृद्धिको सपना भाषणमा नभई ठोस योजना निर्माण गरेर पूरा गर्न जरुरी रहेको बताएका छन् । शिखर अनलाइन टिभीसँग कुराकानी गर्दै थपलियाले यस्तो बताएका हुन् ।

हेर्नुस् थपलियाको धारणा जस्ताको तस्तैः  


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*