जलविद्युत र सिँचाइमा लगानी गर्न अमेरिका इच्छुक   •   काठमाडौँको ‘रिङरोड’भित्र ३ रुटमा केवलकार, जहाँ गएपनि ४० रुपैयाँ मात्रै भाडा लाग्ने   •   चार महिला पत्रकारद्वारा सगरमाथाकाे सफल अाराेहण   •   ८८४८ मिटरमाथि ‘मेरी खालिङनी आमाले बुनेको फेङ्गा’   •   गाउँपालिकाद्धारा स्वास्थ्य चौकीलाई आधुनिक रगत परीक्षण उपकरण प्रदान   •   शनम शाक्य हत्या तथा ३८ सय केजी सुन तस्करीका मुख्य नाइके 'गोरे' सार्वजनिक (भिडियोसहित)

वान टु वान वार्तापछि अाेली र प्रचण्डले वालुवाटारबाट दिए एकताको नयाँ सन्देश

भोली संयोजन समितिको बैठक

42570

KP_OLI_PRACHNDAकाठमाडाैँ, २ जेठ । नेकपा एमाले र नेकपा (माअोवादी केन्द्र)को एकता प्रक्रियाले गति  लिएको छ ।  एमाले अध्यक्षसमेत रहेका प्रधानमन्त्री केपी शर्मा अोली र माअोवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको बुधवार बिहान भएको भेटवार्ताले एकता टुंग्याउनका लागि भोली बिहान एकता संयोजन समितिको बैठक बोलाउने निर्णय भएको छ ।

अाज बिहान दुर्इ अध्यक्षले पहिला वान टु वान वार्ता गरेपछि केही सदस्यसहित पुन छलफल गरेका थिए । छलफलपछि दुवै अध्यक्षले बाहिर आएर पत्रकारसामु हात मिलाउदै एकताको सन्देश दिएका छन् ।

भेटपछि संचारकर्मीसग कुरा गर्दै एमालेका उपमहासचिव विष्णुप्रसाद पौडेलले एकतालाई अन्तिम रुप दिन समितिको बैठक बोलाउने सहमति भएको जानकारी दिए । भेटमा दुई नेताविच पछिल्लो समय देखिएका केही आशंकाका विषयमा छलफल भएको थियो । दुवै नेताले केही विचौलियाहरुले एकतामा खेल्न खोजिरहेको निष्कर्ष निकालेका छन् ।

दुवै पार्टीबाट पद नपाउने समुहले एकता विरोधी कार्य गरिरहेको दुई नेताको ठम्याईरहेको स्रोतले जानकारी दिएको छ । दुबै पार्टीका शीर्ष नेताले ढिलोमा यही जेठ ६ गते नै पार्टी एकताको घोषणा गर्न दुर्इ अध्यक्षलार्इ सुझाव दिएका छन ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*