थुलुङ दुधकोशीमा पहिलो ‘अध्यक्ष रनिङ शिल्ड’ हुँदै   •   मिस/मिस्टर शेर्पा दाफुटी र सोनाम जाङ्बु पहिलोपटक मिडियामा; भन्छन् 'यूवाहरुले देशमै केही गर्नुपर्छ'   •   सोलुखुम्बुबाट जिल्लास्तरीय व्याडमिन्टन खेलाडी छनोट, ४ जना पुरुष र ३ जना महिला छनोटमा   •   नेपाल भ्रमण वर्षः २० लाख पर्यटक ल्याउन १० हजारलाई तालिम   •   वैद्य माओवादीको युवा स‌ंगठनद्वारा सुगतरत्नलाई कालोमोसो   •   सरकारले गठन गर्‍यो पराजुलीको अध्यक्षतामा वाइडबडी उच्चस्तरीय न्यायिक जाँचबुझ आयोग

एमाले–माओवादी एकतामाथि रविन्द्र मिश्रको ट्विट–खराब प्रवृत्तिहरु एक ढिक्का

42610

14554465Rabindra-Mishra_W0A1rsjppyकाठमाडौं, ४ जेठ २०७५|  विवेकशील साझा पार्टीका संयोजक रविन्द्र मिश्रले एमाले–माओवादी एकतालाई खराब प्रवृत्तिहरु एक ढिक्का भएको बताएका छन्। शुक्रबार ट्विट गर्दै संयोजक मिश्रले शक्ति बदलिएको तर राजनीतिक दल तथा नेताहरुमा सोच र आचरण नबदलिएको आरोप लगाएका छन्।

उनले यस एकताले खराब प्रवृत्तिलाई इतिहास बनाइ असल प्रवृतिलाई उजागर गर्न सकोस् भन्ने शुभकामनासमेत दिएका छन्।

मिश्रले ट्विटमा लेखेका छन्,‘एमाले, माओवादी एकता प्रकरणः शक्ति बदलियो। सोच र आचरण बदिलिएको छैन। पात्र तिनै हुन्, प्रवृत्ति तिनै हुन्। खराब प्रवृत्तिहरु एक ढिक्का हुँदा त्यो झनै जब्बर बन्नसक्छ। यो एकताले सबैका खराब प्रवृत्तिलाई इतिहास बनाइदेओस् र असल प्रवृत्ति उजागर गरोस्– नेपालको जय होस्! धेरै–धेरै शुभकामना!’

बिहीबार मात्रै एमाले र माओवादीले एकीकरण गर्दै नेपाल कम्युनिष्ट पार्टीको घोषणा गरेका थिए।rabindra_tweet_9nNwAcgv0f


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*