डा. रेनुकाको ‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’ यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)   •   दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि   •   अन्नपूर्ण, मनास्नु र गौरीशंकर संरक्षित क्षेत्रको पर्यटन प्रवेश शूल्कमा भारी वृद्धि   •   एनआरएन बेल्जियमका अध्यक्ष दाहालद्धारा आरोही नर्विन मगरको अभियानका लागि ५० हजार आर्थिक सहयोग   •   सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको संस्थागत संरचनामा विश्व बैंकले सघाउने   •   कांगे्रस सोलुखुम्बु काठमाडौं सम्पर्क समितिको शुभकामना आदनप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

भिटोफ नेपालद्धारा २२औं वार्षिक साधारण सभासँगै गाउँ पर्यटन दिवश मनाउने घोषणा

नयाँ नेतृत्वका लागि बहस सुरु, वर्तमान उपाध्यक्ष तथा महासचिवको दाबी

42617

 

  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

vitof2file picture

काठमाडौं, ४ जेठ ०७५ । गाउँ पर्यटन प्रवद्र्धन मञ्च (भिटोफ नेपाल)ले आफ्नो २२औं गाउँ पर्यटन दिवश (भिटोफ डे) तथा वार्षिक साधारण सभा ३१ जुलाई २०१८ मा गर्ने घोषणा गरेको छ ।  कार्यसमिति बैठकबाट मिति तय गरेसँगै २२औं गाउँ पर्यटन दिवश (भिटोफ डे) तथा वार्षिक साधारण सभाको तयारी तीब्र पारिएको भिटोफ नेपालका वर्तमान अध्यक्ष कमल सापकोटाले शिखरपोष्टलाई जानकारी दिनुभयो ।

सो अवसरमा विगतको जस्तै गाउँ पर्यटनसम्बन्धि अन्तक्र्रिया, विभिन्न क्षेत्रबाट योगदान पुर्‍याउने व्यक्तित्वहरुलाई सम्मान तथा विविध साँस्कृतिक झाँकी प्रदर्शनलगायतको कार्यक्रमहरु रहने उहाँले बताउनुभयो ।

साधारण सभाको मिति तय भएसँगै भावी नेतृत्वको लागि पनि बहस सुरु भएको छ । भावी अध्यक्षका लागि वर्तमान कार्यसमितिका पदाधिकारीहरुले तीब्र चाहाना प्रस्तुत गरिरहेको बुझिएको छ ।

प्राप्त जानकारीअनुसार भावी नेतृत्वका लागि वर्तमान प्रथम उपाध्यक्ष राम घले, द्धितीय उपाध्यक्ष दिपक दाहाल र महासचिव बासु पाण्डे मुख्य आकांक्षीको रुपमा देखिएका छन् । तथापी आगामी नेतृत्वको विषयमा त्यस्तो ठोस योजना भने बनेको छैन ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*