‘औँठी खसेछ’मा सिते बा र चन्द्रमुखीको रोमान्स   •   प्रदेश नम्बर १ मा ‘चिया पर्यटन’ बिकास गर्ने मन्त्री आङ्बोको उद्घोष   •   सांसद हेमकुमार राई (सुरबीर)ले यसरी बाँडे सांसद कोषको ४ करोड   •   उहिले माओवादी लडाकु, अहिले साहसी पर्वतारोही   •   बजार हिस्सा गुमाउँदै राष्ट्रिय ध्वजाबाहक नेपाल वायुसेवा निगम   •   सरकार निर्वाचनमा गरिएका प्रतिबद्धताबाट बाहिर गएको छैन : पर्यटनमन्त्री अधिकारी

नेपाली कांग्रेस जिल्ला सभापतिको भेलामा आजदेखि बन्दसत्र

43156

1079052542Congress_Deubaहेटौँडा– नेपाली कांग्रेसको जिल्ला सभापतिहरुको भेलामा आज देखि बन्दसत्र सुरु हुने भएको छ। हेटौँडास्थित पल्पसा हलमा मंगलबारदेखि सुरू भएको भेलाको बन्दसत्र बिहान ९ बजेबाट सुरु हुने भएको छ। पहिलो दिनदेखि नै बन्दसत्र सुरु गर्ने भनिएपनि मंगलबार सुरु हुन सकेन।

विधान संशोधनका लागि राय सुझाव संकलनका लागि डाकिएको राष्ट्रिय भेलामा ७७ जिल्लाका सभापतिहरूले आफ्ना धारणा राख्नेछन्। संघीय संरचना अनुसारको पार्टी विधान बनाउनका लागि सभापतिहरुको राय संकलन गरिने छ। भेलाबाट पारित निर्णयलाई भदौमा हुने महासमिति बैठकले अनुमोदन गर्नेछ।

संघीयतापछि कांग्रेसको संगठन सोही अनुरूप गठन हुन विधानले रोकेको छ।

बन्द सत्रमा संस्थापन पक्ष ७ प्रदेशबाट प्रतिनिधिमुलुक धारणाको लागि समय दिएर भेला छोट्याउने पक्षमा छ भने संस्थापन इतर समूह सबै जिल्लाका पार्टी सभापतिहरूले बोल्न पाउनुपर्ने माग गरिरहेका छन्।

स्थानीय तहको अवस्था जिल्ला सभापतिहरूले राख्न नपाए भेलाको औचित्य नहुने धादिङ जिल्ला सभापति रमेश धमलाले बताए।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*