टुर्गानले मनायो ३०औं अन्तर्राष्ट्रिय टुरिष्ट गाइड दिवस   •   ‘विपावर’काे पहिलाे क्षेत्रीय सम्मेलन सुरु   •   ६ सचिवको सरूवा, पर्यटन मन्त्रालयमा सापकोटा   •   विदेशी लगानीका पाँच किसिमका परियोजनालाई हेजिङ सुविधा प्रदान   •   सुन तस्करीको सञ्जाल ध्वस्त पार्न सफल भएका छौं: गृहमन्त्री थापा   •   सुदूरपश्चिम प्रदेशसभामा प्रधानमन्त्री ओली: विकासकाे नायक बन्न सांसदहरूलाई आग्रह

गीतकार महेन्द्र दिप राईको ‘याद यत्ति’ म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक

कार्यक्रमको फोटो फिचरसहित

43874

 

  • शिखरपोष्ट रिपोटर

5काठमाडौं, २४ साउन २०७५ । गीतकार महेन्द्र दिप राईको याद यत्ति बोलको गीतको म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गत श्रावन २० गतेको दिन काठमाडौंको फँलैचा रेष्टुरेण्टमा एक समारोहबीच औपचारिक रुपमा सार्वजनिक गरिएको उक्त म्यूजिक भिडियो यूट्युबमासमेत पनि सार्वजनिक गरिएको हो ।

11गीतकार राईको यो पहिला म्यूजिक भिडियो हो । बरिष्ठ साहित्यकार महेश पौड्यालको प्रमुख आतिथ्यता तथा संगीतकार गगन सुब्बाको विशेष आतिथ्यतामा सम्पन्न म्यूजिक भिडियो सार्वजनिक कार्यक्रममा गीतकार, संगीतकार, गायक, गायिका तथा साहित्यकारहरुको बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

सुपरस्टार गायक राजेश पायल राईको स्वरमा रहेको उक्त गीतमा गायक तथा संगीतकार कृष्ण राईको संगीत रहेको छ भने भने नोर्वु शेर्पाले एरेन्ज गरेका हुन् । मुस्कान मुकारुङले मिक्सिङ गरेका छन् ।
1  4   76 93 66 88फोटोः गंगाराम राई


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. Mahesh paudyal sir sangitkar navayera sahityakar (gitkaar, kahi, kathakar, aakhyankar) Tatha samaalochak hunuhunxa
    Anyway badhai sabai team lai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*