‘औँठी खसेछ’मा सिते बा र चन्द्रमुखीको रोमान्स   •   प्रदेश नम्बर १ मा ‘चिया पर्यटन’ बिकास गर्ने मन्त्री आङ्बोको उद्घोष   •   सांसद हेमकुमार राई (सुरबीर)ले यसरी बाँडे सांसद कोषको ४ करोड   •   उहिले माओवादी लडाकु, अहिले साहसी पर्वतारोही   •   बजार हिस्सा गुमाउँदै राष्ट्रिय ध्वजाबाहक नेपाल वायुसेवा निगम   •   सरकार निर्वाचनमा गरिएका प्रतिबद्धताबाट बाहिर गएको छैन : पर्यटनमन्त्री अधिकारी

मोटरसाइकल दुर्घटनामा वडा अध्यक्ष गम्भिर घाइते

43986

anuसोलुखुम्बु । थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष अनुप्रशान्त थुलुङ मोटरसाइकल दुर्घटनामा परी गम्भिर घाइते भएकाछन् । गाउँपालिकास्थित देउसाको बुडिडाँडा भिरवाट खसेकाको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सोलुखुम्बुले जनाएको छ ।

घाइते राईको टाउकोमा गम्भिर चोट लागेको बताइएको छ । उनलाई उपचारका लागि हेलिकोप्टरमार्फत् काठमाण्डौ लगिएको छ । उनको मेडिसिटी अस्पताल नक्खुमा उपचार भईरहेको गाउँपालिका अध्यक्ष असिम थुलुङले जानकारी दिए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*