नेकपाले टुंग्यायो जिल्ला र महानगरपालिकाको इन्चार्ज र सहइन्चार्ज तथा   •   बाढीपहिरो अपडेट: मृत्यु हुने ६० पुगे, २६ बेपत्ता र ३८ घाइते   •   वडा अध्यक्षका कारण सुन्दरीजलमा मेलम्ची आयोजनाको काम रोकियो   •   गौतमबुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको समयावधि थप   •   प्रदेश १ को निर्णय : मृतकका परिवारलाई २ लाख, घाइतेको निःशुल्क उपचार   •   विपदमा उद्धार र राहतसम्बन्धी सरकारले गर्‍यो यस्तो निर्णय

मोटरसाइकल दुर्घटनामा वडा अध्यक्ष गम्भिर घाइते

43986

anuसोलुखुम्बु । थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष अनुप्रशान्त थुलुङ मोटरसाइकल दुर्घटनामा परी गम्भिर घाइते भएकाछन् । गाउँपालिकास्थित देउसाको बुडिडाँडा भिरवाट खसेकाको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सोलुखुम्बुले जनाएको छ ।

घाइते राईको टाउकोमा गम्भिर चोट लागेको बताइएको छ । उनलाई उपचारका लागि हेलिकोप्टरमार्फत् काठमाण्डौ लगिएको छ । उनको मेडिसिटी अस्पताल नक्खुमा उपचार भईरहेको गाउँपालिका अध्यक्ष असिम थुलुङले जानकारी दिए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*