नेकपाले चार महिनापछि तोक्यो प्रदेश इन्चार्ज, अध्यक्ष, सहइन्चार्ज र सचिव   •   उपप्रधानमन्त्री उपेन्द्र यादबद्वारा 'टुरिजम विजनेश डाइरेक्टरी' लोकार्पण   •   नेपालमा यौनजन्य अश्लिल सामग्री प्रतिबन्ध   •   आर्थिक अनियमितता नभएको भन्दै गाउँपालिकाले गर्‍यो समाचारको खण्डन (विज्ञप्तीसहित)   •   स्वदेशी निर्माण व्यवसायीलाई प्रोत्साहन गर्न सरकार सकारात्मक रहेको प्रधानमन्त्री ओलीको भनाई   •   संसदीय समितिका सभापतिको मनोनयन हुँदै, कुन समितिमा कसको उम्मेदवारी ?

मोटरसाइकल दुर्घटनामा वडा अध्यक्ष गम्भिर घाइते

43986

anuसोलुखुम्बु । थुलुङ दुधकोशी गाउँपालिका वडा नम्बर ८ का वडा अध्यक्ष अनुप्रशान्त थुलुङ मोटरसाइकल दुर्घटनामा परी गम्भिर घाइते भएकाछन् । गाउँपालिकास्थित देउसाको बुडिडाँडा भिरवाट खसेकाको जिल्ला प्रहरी कार्यालय सोलुखुम्बुले जनाएको छ ।

घाइते राईको टाउकोमा गम्भिर चोट लागेको बताइएको छ । उनलाई उपचारका लागि हेलिकोप्टरमार्फत् काठमाण्डौ लगिएको छ । उनको मेडिसिटी अस्पताल नक्खुमा उपचार भईरहेको गाउँपालिका अध्यक्ष असिम थुलुङले जानकारी दिए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*