टुर्गानले मनायो ३०औं अन्तर्राष्ट्रिय टुरिष्ट गाइड दिवस   •   ‘विपावर’काे पहिलाे क्षेत्रीय सम्मेलन सुरु   •   ६ सचिवको सरूवा, पर्यटन मन्त्रालयमा सापकोटा   •   विदेशी लगानीका पाँच किसिमका परियोजनालाई हेजिङ सुविधा प्रदान   •   सुन तस्करीको सञ्जाल ध्वस्त पार्न सफल भएका छौं: गृहमन्त्री थापा   •   सुदूरपश्चिम प्रदेशसभामा प्रधानमन्त्री ओली: विकासकाे नायक बन्न सांसदहरूलाई आग्रह

कुमार प्रयासको स्वर र गौरब राईको संगीतमा बनेको ‘प्रवेश निषेध’ यूट्युमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)

44375
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

कुमार प्रयासको स्वर र गौरब राईको संगीतमा बनेको प्रवेश निषेध यूट्युमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)काठमाडौं, २९ भदौं २०७५ । गायक कुमार प्रयासको स्वर तथा संगीतकार गौरब राईको संगीत संयोजनमा बनेको प्रवेश निषेध बोलको आधुनिक गीत यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरिएको छ । डिपी खनालको शब्द रहेको उक्त गीतको भिडियो गाउँले इन्टरटेनमेन्ट यूट्युब च्यानलमार्फत शुक्रबार सार्वजनिक गरिएको हो ।

यस गीतका संगीतकार गौरब राई नेपाली संगीत आकाशमा उदियमान प्रतिभा हुन् । उनले विगत लामो समयदेखि सोलुखुम्बु जिल्ला स्तरीय रुपमा आयोजना हुने अधिकांश सांगीतिक कार्यक्रमहरुमा प्रमुख जर्जको भूमिका निर्वाह गर्दै आएका छन् ।

मञ्जुश्री स्टुडियोमा रेकर्डिङ गरिएको उक्त गीतको एरेञ्ज गोपाल रसाइलीले गरेका हुन् भने प्रकाश खरेलको मिक्सिङ रहेको छ । यस गीतको भिडियो सम्बन्धि सबै काम भने गाउँले इन्टरटेनमेन्टले गरेको हो । भिडियोको लागि क्यामेरा र सम्पादनको काम गंगाराम राईले गरेका हुन् ।

प्रवेश निषेध बोलको गीत निकट भविष्यमै आउन लागेको गायक कुमार प्रयासको सोलो एल्बममा पनि समेटिने जानकारी शिखरपोष्टलाई प्राप्त भएको छ ।

भिडियो:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*