डा. रेनुकाको ‘सोलुखुम्बु आउनु है हजुर’ यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)   •   दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि   •   अन्नपूर्ण, मनास्नु र गौरीशंकर संरक्षित क्षेत्रको पर्यटन प्रवेश शूल्कमा भारी वृद्धि   •   एनआरएन बेल्जियमका अध्यक्ष दाहालद्धारा आरोही नर्विन मगरको अभियानका लागि ५० हजार आर्थिक सहयोग   •   सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको संस्थागत संरचनामा विश्व बैंकले सघाउने   •   कांगे्रस सोलुखुम्बु काठमाडौं सम्पर्क समितिको शुभकामना आदनप्रदान तथा चियापान कार्यक्रम सम्पन्न

कुमार प्रयासको स्वर र गौरब राईको संगीतमा बनेको ‘प्रवेश निषेध’ यूट्युमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)

44375
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

कुमार प्रयासको स्वर र गौरब राईको संगीतमा बनेको प्रवेश निषेध यूट्युमार्फत सार्वजनिक (भिडियोसहित)काठमाडौं, २९ भदौं २०७५ । गायक कुमार प्रयासको स्वर तथा संगीतकार गौरब राईको संगीत संयोजनमा बनेको प्रवेश निषेध बोलको आधुनिक गीत यूट्युब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरिएको छ । डिपी खनालको शब्द रहेको उक्त गीतको भिडियो गाउँले इन्टरटेनमेन्ट यूट्युब च्यानलमार्फत शुक्रबार सार्वजनिक गरिएको हो ।

यस गीतका संगीतकार गौरब राई नेपाली संगीत आकाशमा उदियमान प्रतिभा हुन् । उनले विगत लामो समयदेखि सोलुखुम्बु जिल्ला स्तरीय रुपमा आयोजना हुने अधिकांश सांगीतिक कार्यक्रमहरुमा प्रमुख जर्जको भूमिका निर्वाह गर्दै आएका छन् ।

मञ्जुश्री स्टुडियोमा रेकर्डिङ गरिएको उक्त गीतको एरेञ्ज गोपाल रसाइलीले गरेका हुन् भने प्रकाश खरेलको मिक्सिङ रहेको छ । यस गीतको भिडियो सम्बन्धि सबै काम भने गाउँले इन्टरटेनमेन्टले गरेको हो । भिडियोको लागि क्यामेरा र सम्पादनको काम गंगाराम राईले गरेका हुन् ।

प्रवेश निषेध बोलको गीत निकट भविष्यमै आउन लागेको गायक कुमार प्रयासको सोलो एल्बममा पनि समेटिने जानकारी शिखरपोष्टलाई प्राप्त भएको छ ।

भिडियो:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*