‘औँठी खसेछ’मा सिते बा र चन्द्रमुखीको रोमान्स   •   प्रदेश नम्बर १ मा ‘चिया पर्यटन’ बिकास गर्ने मन्त्री आङ्बोको उद्घोष   •   सांसद हेमकुमार राई (सुरबीर)ले यसरी बाँडे सांसद कोषको ४ करोड   •   उहिले माओवादी लडाकु, अहिले साहसी पर्वतारोही   •   बजार हिस्सा गुमाउँदै राष्ट्रिय ध्वजाबाहक नेपाल वायुसेवा निगम   •   सरकार निर्वाचनमा गरिएका प्रतिबद्धताबाट बाहिर गएको छैन : पर्यटनमन्त्री अधिकारी

दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि

44843

bank-final-काठमाडौं । बैकिङ कारोबारको लागि अबको पाँच दिन बैंक तथा वित्तीय संस्थान बन्द हुन्छन् । तर,केही स्थानमा भने बैंकले दशैंको बिदामा समेत बैकिङ सुविधा दिएको हुन्छ । नगद जम्मा गर्न तथा झिक्न सकिन्छ । नियमित कारोबारका लागि बैंक कात्तिक ४ देखि खुल्छ ।

तर,सबै बैंकले केही शाखा कार्यालयबाट दशैंको बेलामा समेत बैकिङ सुविधा दिएका छन् । दशैंको दिनमा भने केही बैंकको एउटा शाखामा मात्र यस्तो सुविधा छ ।

११ बजेदेखि २ बजेसम्म दशैंको बिदामा केही शाखाहरु खुल्ने छन् । जसको सूचना बैंकहरुले दिएका छन् । 1 2


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*