तारा एयरकाे विमान मन्थलीमा दुर्घटना   •   हिमालयन ट्राभल मार्टको तेस्रो संस्करण जुन ७ देखि ९ सम्म   •   गाउँ पस्दै कांग्रेस, तोकियो ७७ जिल्लाकै प्रतिनिधि   •   ‘नेपाल–चीन शैक्षिक मेला’ काठमाडौंमा सुरु   •   अन्नपूर्ण पदमार्गमा वन्यजन्तुको सङ्ख्यामा बृद्धि   •   २३ करोड इन्टरनेट प्रयोगकर्ताको एउटै पासवर्ड, यसरी बच्नुहोस् तपाईं

दशैं बिदामा कुन बैंकका कुन शाखा कहिले खुल्छन् ? यस्तो छ सूचि

44843

bank-final-काठमाडौं । बैकिङ कारोबारको लागि अबको पाँच दिन बैंक तथा वित्तीय संस्थान बन्द हुन्छन् । तर,केही स्थानमा भने बैंकले दशैंको बिदामा समेत बैकिङ सुविधा दिएको हुन्छ । नगद जम्मा गर्न तथा झिक्न सकिन्छ । नियमित कारोबारका लागि बैंक कात्तिक ४ देखि खुल्छ ।

तर,सबै बैंकले केही शाखा कार्यालयबाट दशैंको बेलामा समेत बैकिङ सुविधा दिएका छन् । दशैंको दिनमा भने केही बैंकको एउटा शाखामा मात्र यस्तो सुविधा छ ।

११ बजेदेखि २ बजेसम्म दशैंको बिदामा केही शाखाहरु खुल्ने छन् । जसको सूचना बैंकहरुले दिएका छन् । 1 2


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*