अस्पताल निर्माणका लागि सञ्चालित महायज्ञबाट पौने ११ करोड संकलन   •   प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा दिनेश थपलिया सिफारिस   •   नेपाल चलचित्र विकास बोर्डका अध्यक्ष भट्टराईद्वारा पदभार ग्रहण   •   जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?   •   नेपाल-जापान समझदारी, नेपाली कामदार जापान जाने बाटो खुल्यो   •   सोलुखुम्बु विश्वकर्मा सेवा समाजको ब्यानर सगरमाथाको चुचुरोमा फहराईदैं

गायिका खालिङ राष्ट्रिय म्यूजिक अवार्डबाट सम्मानित

45923
  •  शिखरपोष्ट रिपोर्टर

urmilaकाठमाडौं, २५ माघ । राष्ट्रब्यापी नेशनल पावर न्यूज म्यूजिक अवार्ड २०७५को दोश्रो संस्करण राई भाषिक सर्वोत्कृष्ट अवार्ड गायिका उर्मिला खालिङले जित्नुभएको छ । पावर न्यूजद्धारा आयोजित एक समारोहबीच पूर्व उपराष्ट्रपति परमानन्द झाले गायिका खालिङलाई उक्त अवार्ड प्रदान गर्नुभएको हो ।

सगरमाथाको सौगात गीति संग्रहबाट नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा छाएका गायिका खालिङ सोलुखुम्बु जिल्लाकै पहिलो महिला राष्ट्रिय अवार्ड विजेता बन्न सफल हुनुभएको छ ।
सोलुखुम्बु जिल्ला माप्य दुधकोशी गाउँपालिका काँकुमा जन्मिनुभएकी गायिका खालिङले दर्जनौं गीतहरुमा स्वर दिइसक्नुभएको छ ।

राष्ट्रिय अवार्ड जित्न सफल हुनुभएकोमा शिखरपोष्ट मिडिया ग्रुपको तर्फबाट हार्दिक बधाई तथा शुभकामना गायिका उर्मिला खालिङलाई ।51484469_839082419756488_8451213547840471040_nतस्बीर: खालिङ साहित्य संगीत बिभागको फेसबुकबाट


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*