व्यवसायीहरु नमिलेसम्म पर्यटन क्षेत्रको भ्रष्टाचार नरोकिने नेता न्यौपानेको भनाइ   •   टान निर्वाचनको पूर्वसन्ध्यामा पूर्वअध्यक्षहरुको भेला !   •   कम्पनी रजिस्ट्रार कार्यालयले पनि सम्पत्ति शुद्धीकरण निर्देशिका जारी गर्ने   •   रवि लामिछाने पत्नी निकिताको उजुरी दर्ता गर्न प्रहरीले मानेन   •   प्रधानमन्त्री ओली र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता   •   २ बुदे घोषणापत्र जारी गर्दै सकियो माक्र्सवाद तथा एसियाली दर्शन अन्तर्राष्ट्रिय सम्मेलन

गायिका खालिङ राष्ट्रिय म्यूजिक अवार्डबाट सम्मानित

45923
  •  शिखरपोष्ट रिपोर्टर

urmilaकाठमाडौं, २५ माघ । राष्ट्रब्यापी नेशनल पावर न्यूज म्यूजिक अवार्ड २०७५को दोश्रो संस्करण राई भाषिक सर्वोत्कृष्ट अवार्ड गायिका उर्मिला खालिङले जित्नुभएको छ । पावर न्यूजद्धारा आयोजित एक समारोहबीच पूर्व उपराष्ट्रपति परमानन्द झाले गायिका खालिङलाई उक्त अवार्ड प्रदान गर्नुभएको हो ।

सगरमाथाको सौगात गीति संग्रहबाट नेपाली सांगीतिक क्षेत्रमा छाएका गायिका खालिङ सोलुखुम्बु जिल्लाकै पहिलो महिला राष्ट्रिय अवार्ड विजेता बन्न सफल हुनुभएको छ ।
सोलुखुम्बु जिल्ला माप्य दुधकोशी गाउँपालिका काँकुमा जन्मिनुभएकी गायिका खालिङले दर्जनौं गीतहरुमा स्वर दिइसक्नुभएको छ ।

राष्ट्रिय अवार्ड जित्न सफल हुनुभएकोमा शिखरपोष्ट मिडिया ग्रुपको तर्फबाट हार्दिक बधाई तथा शुभकामना गायिका उर्मिला खालिङलाई ।51484469_839082419756488_8451213547840471040_nतस्बीर: खालिङ साहित्य संगीत बिभागको फेसबुकबाट


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*