अस्पताल निर्माणका लागि सञ्चालित महायज्ञबाट पौने ११ करोड संकलन   •   प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा दिनेश थपलिया सिफारिस   •   नेपाल चलचित्र विकास बोर्डका अध्यक्ष भट्टराईद्वारा पदभार ग्रहण   •   जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?   •   नेपाल-जापान समझदारी, नेपाली कामदार जापान जाने बाटो खुल्यो   •   सोलुखुम्बु विश्वकर्मा सेवा समाजको ब्यानर सगरमाथाको चुचुरोमा फहराईदैं

धनमाया खालिङ बनिन् जिल्लाकै पहिलो राष्ट्रिय टेबलटेनिस खेलाडी

46129
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर   

52519433_2324514457598433_7636135953148411904_nकिरात खालिङ राई उत्थान संघकी केन्द्रीय सचिव धनमाया खालिङ आठौं राष्ट्रिय खेलका लागि टेबलटेनिस तर्फबाट छनोट भएकी छिन् । झापामा सम्पन्न प्रदेश नम्बर १ स्तरीय छनोट प्रक्रियाबाट खालिङ छानिएकी हुन् ।

आठौं राष्ट्रिय खेलका लागि ५औं नम्बरमा छानिएका उनी जिल्लाकै पहिलो टेबलटेनिस खेलाडी बनेकी छिन् । सोलु दुधकुण्ड नगरपालिका वडा नम्बर १, टाक्सिन्दु (हालः धापासी काठमडौं) स्थायीबासी उनले यसअघि विभिन्न प्रतियोगितामा भाग लिएर विभिन्न स्थान हासिल गरेकी थिइन् ।

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*