भ्रमण वर्ष २०२० माथि बहसः एक कदम अगाडि बढ्नुपर्नेमा सरोकारवालाहरुको जोड   •   'भ्रमण वर्ष 2020 को लागि के भईरहेको छ ?' राष्ट्रिय संयोजक सुरज वैद्य यसो भन्छन्   •   टानको निर्वाचन मिति भदौ २० लाई तोकियो   •   प्रदेश–१ को नाम केही दिनभित्रै सहमतिबाट मुख्यमन्त्री: राई   •   रु. ८ करोड ८१ लाख १६ हजारमा तयार भयो एनएमएको भवन   •   छैटौं उदयपुर रमपम गोल्ड कपको उपाधी एपिएफलाई

पेम्बा शेर्पा सोलुखुम्बु जिल्लाकै पहिलो राष्ट्रिय ब्याटमिनटन खेलाडी

46132
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर   

52661711_2144707448902047_5742509705842917376_nपेम्बा शेर्पा सोलुखुम्बु जिल्लाकै पहिलो ब्याटमिनटन खेलाडी बन्न सफल भएका छन् । इटहरीमा सम्पन्न १ नम्बर प्रदेशस्तरीय छनोट प्रतियोगितामा प्रथम स्थान हासिल गर्दै उनी जिल्लाको पहिलो ब्याटमिनटन खेलाडी छनोट भएका हुन् ।

जिल्ला ब्याटमिनटन संघ, सोलुखुम्बुका अध्यक्ष राजकुमार गुरुङले यो जिल्लाको सिंगो खेलकुद क्षेत्रमा नयाँ आयम भएको बताए । शिखरपोष्टसित कुराकानी गर्दै अध्यक्ष गुरुङले यसअघि क्षेत्रीय खेलाडीसमेत हुन नसकेको सन्दर्भमा राष्ट्रिय खेलाडीको रुपमा छनोट हुनु सबैका लागि गौरवको विषय भएको बताए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*