अस्पताल निर्माणका लागि सञ्चालित महायज्ञबाट पौने ११ करोड संकलन   •   प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा दिनेश थपलिया सिफारिस   •   नेपाल चलचित्र विकास बोर्डका अध्यक्ष भट्टराईद्वारा पदभार ग्रहण   •   जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?   •   नेपाल-जापान समझदारी, नेपाली कामदार जापान जाने बाटो खुल्यो   •   सोलुखुम्बु विश्वकर्मा सेवा समाजको ब्यानर सगरमाथाको चुचुरोमा फहराईदैं

धुर्मुस-सुन्तली फाउन्डेसनले सुरु गर्‍यो क्रिकेट रंगशाला निर्माणको काम

46205

Gautam-Buddha-International-Stadium-Rampur-Chitwan२० माघ, चितवन । धुर्मुस-सुन्तली फाउन्डेसनले भरतपुरमा गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय क्रिकेट रंगशाला निर्माणको प्रारम्भिक काम सुरु गरेको छ । धमाधम साइट अफिस निर्माण र कम्पाउण्डलाई जस्ताले घेर्न फलामका खम्बा राख्ने क्रम चलिरहेको छ । २० विगाहा ८ कठ्ठामा बन्ने रंगशालाको नापजाँच गरी सबै क्षेत्रमा जस्ताको बार लगाइने छ । यसका लागि दिनहुँजसो मिस्त्री र कामदारहरू जुटिरहेका छन् ।

आइतबार मध्यान्न फलामको पोल गाडिरहेको ठाँउमा सिताराम कट्टेल (धुर्मुस) आफैं सिमेन्टको मसला बोक्दै गरेको देखिए । मसला बोक्नेदेखि फलामका रड काट्न समेत उनी सघाइरहेका थिए । निरीक्षणका लागि पुगेका कट्टेल कामदारलाई हौस्याउन यसरी खटिएका थिए । केहीबेर कामदारसँगै मिसिएर उनले परिश्रम पनि गरे ।

उनले निर्माण प्रगतिबारे जानकारी लिए । यस क्रममा केही स्थानीयबाट उनी घेरिए । स्थानीयमा बेग्लै उत्साह छ । तन, मन र धनले सहयोग गर्ने वचन दिएका छन् । त्यसबाट कट्टेल उत्साही छन् । परियोजनाबाट सबैभन्दा बढी लाभ यहीका जनताले उठाउने भन्दै कट्टेलले स्थानीयलाई ढाडस पनि दिए ।

भरतपुर महानगरपालिका-१६ स्थित शान्ति चोकमा रंगशाला निर्माण गर्न लागिएको छ । रंगशाला निर्माणमा खटिने कामदारका लागि आवास र सामान राख्न गोदाम बनाउन लागिएको छ । रंगशालाको साइट अफिस स्थापना गरिएको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*