अस्पताल निर्माणका लागि सञ्चालित महायज्ञबाट पौने ११ करोड संकलन   •   प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा दिनेश थपलिया सिफारिस   •   नेपाल चलचित्र विकास बोर्डका अध्यक्ष भट्टराईद्वारा पदभार ग्रहण   •   जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?   •   नेपाल-जापान समझदारी, नेपाली कामदार जापान जाने बाटो खुल्यो   •   सोलुखुम्बु विश्वकर्मा सेवा समाजको ब्यानर सगरमाथाको चुचुरोमा फहराईदैं

पर्वतारोहणमा कानुनविपरीत शुल्क नबुझाउन पर्यटन विभागको आग्रह

46279

shutterstock_69342169काठमाडौं : पर्वतारोहण क्षेत्रमा कानुनविपरीत तोकिएका शुल्क नबुझाउन पर्यटन विभागले व्यवसायीलाई आग्रह गरेको छ । ‘पर्वतारोहण सञ्चालक संघ नेपाल’ नामक संस्थाले प्रतिआरोही ४० हजार रुपैयाँ बुझाउन व्यवसायीलाई पत्राचार गरेको उजुरी आएपछि विभागका महानिर्देशक डण्डुराज घिमिरेले व्यवसायीलाई रकम नबुझाउन आग्रह गरेका हुन् ।

यो संस्थाले विभागको निर्देशन भन्दै व्यवसायीलाई आरोहणमा जानुअघि ठमेलस्थित संस्थाको कार्यालयमा रकम बुझाउन पत्राचार गरेको थियो । अघिल्ला वर्षमा लिनेभन्दा थप शुल्क वृद्धि गरी बुझाउन भनेपछि व्यवसायीले असन्तुष्टि जनाउँदै पर्यटन विभागमा उजुरी दिएका थिए ।

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*