भ्रमण वर्ष २०२० माथि बहसः एक कदम अगाडि बढ्नुपर्नेमा सरोकारवालाहरुको जोड   •   'भ्रमण वर्ष 2020 को लागि के भईरहेको छ ?' राष्ट्रिय संयोजक सुरज वैद्य यसो भन्छन्   •   टानको निर्वाचन मिति भदौ २० लाई तोकियो   •   प्रदेश–१ को नाम केही दिनभित्रै सहमतिबाट मुख्यमन्त्री: राई   •   रु. ८ करोड ८१ लाख १६ हजारमा तयार भयो एनएमएको भवन   •   छैटौं उदयपुर रमपम गोल्ड कपको उपाधी एपिएफलाई

शेयर बजारमा दोहोरो अंकको सुधार, तामाकोशीको मूल्य ५ रुपैयाँ बढ्यो

46283

sकाठमाडौंः शेयर बजारमा दोहोरो अंकको सुधार भएको छ। शेय बजार परिसुचक नेप्से १४ अंकले बढेर ११ सय ४२ मा पुगेको छ। सेन्सेटिभ इन्डेक्स पनि ३ अंकले बढेर २ सय ४३ पुगेको छ। बजारमा १ सय ७१ कम्पनीका ४० करोड रुपैयाँको कारोबार भएको छ। बजारमा अन्य बाहेक सबै सुचक हरिया भएका छन्।

हाइड्रो पावरको शेयर सबैभन्दा बढी बढेको छ। अत्यधिक शेयर रहेको माथिल्लो तामाकोशीको शेयर मुल्य ५ रुपैयाँले बढेर २ सय ३५ पुगेको छ। बजारमा नाग्दी ग्रुप पावर र कन्चन विकास बैंकका लगानीकर्ताले सबैभन्दा बढी कमाएका छन् भने सेन्ट्रल फाइनान्स र सर्पोट माइक्रो फाइनान्सका लगानीकर्ताले सबैभन्दा धेरै गुमाएका छन्।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*