अस्पताल निर्माणका लागि सञ्चालित महायज्ञबाट पौने ११ करोड संकलन   •   प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा दिनेश थपलिया सिफारिस   •   नेपाल चलचित्र विकास बोर्डका अध्यक्ष भट्टराईद्वारा पदभार ग्रहण   •   जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?   •   नेपाल-जापान समझदारी, नेपाली कामदार जापान जाने बाटो खुल्यो   •   सोलुखुम्बु विश्वकर्मा सेवा समाजको ब्यानर सगरमाथाको चुचुरोमा फहराईदैं

‘औधोगीक व्यवसाय ऐन–२०७५’ लाई संशोधन गर्ने तयारीमा सरकार

46298

pmo-nepalकाठमाडौं । सरकारले ‘औधोगीक व्यवसाय ऐन–२०७५’ लाई संशोधन गर्न बनेको विद्येयक संसदमा पेश गर्न स्वीकृत दिएको छ ।

बिहीबार मन्त्रिपरीषदको निर्णय सार्वजनिक गर्दै सरकारका प्रवक्ता गोकुल बास्कोटाले बताएका छन् । उनले चैत दोस्रो साता हुने लगानी सम्मेलनका लागि ध्यान दिँदै त्यस अघि नै सबै काम सक्ने बताए । यो विद्येयक नीजि क्षेत्र मैत्री ऐन बन्ने र लगानीको बाताबरण बन्ने बताए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*