भ्रमण वर्ष २०२० माथि बहसः एक कदम अगाडि बढ्नुपर्नेमा सरोकारवालाहरुको जोड   •   'भ्रमण वर्ष 2020 को लागि के भईरहेको छ ?' राष्ट्रिय संयोजक सुरज वैद्य यसो भन्छन्   •   टानको निर्वाचन मिति भदौ २० लाई तोकियो   •   प्रदेश–१ को नाम केही दिनभित्रै सहमतिबाट मुख्यमन्त्री: राई   •   रु. ८ करोड ८१ लाख १६ हजारमा तयार भयो एनएमएको भवन   •   छैटौं उदयपुर रमपम गोल्ड कपको उपाधी एपिएफलाई

‘औधोगीक व्यवसाय ऐन–२०७५’ लाई संशोधन गर्ने तयारीमा सरकार

46298

pmo-nepalकाठमाडौं । सरकारले ‘औधोगीक व्यवसाय ऐन–२०७५’ लाई संशोधन गर्न बनेको विद्येयक संसदमा पेश गर्न स्वीकृत दिएको छ ।

बिहीबार मन्त्रिपरीषदको निर्णय सार्वजनिक गर्दै सरकारका प्रवक्ता गोकुल बास्कोटाले बताएका छन् । उनले चैत दोस्रो साता हुने लगानी सम्मेलनका लागि ध्यान दिँदै त्यस अघि नै सबै काम सक्ने बताए । यो विद्येयक नीजि क्षेत्र मैत्री ऐन बन्ने र लगानीको बाताबरण बन्ने बताए ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*