अस्पताल निर्माणका लागि सञ्चालित महायज्ञबाट पौने ११ करोड संकलन   •   प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा दिनेश थपलिया सिफारिस   •   नेपाल चलचित्र विकास बोर्डका अध्यक्ष भट्टराईद्वारा पदभार ग्रहण   •   जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?   •   नेपाल-जापान समझदारी, नेपाली कामदार जापान जाने बाटो खुल्यो   •   सोलुखुम्बु विश्वकर्मा सेवा समाजको ब्यानर सगरमाथाको चुचुरोमा फहराईदैं

सिके राउतले आइतबार बोलाए गठबन्धनको बैठक, नागरिकता अनिवार्य ल्याउनु पर्ने

46323

CK_RAUT_KP_SHARMA_OLI_PUSHPA_KAMAL_DAHALS_PRACHANDA_RAM_BHADUR_THAPA_BADAL_RAJNITIK_SAHAMATI_NEPAL_सिके-राउत_केपी_प्रचण्ड-7काठमाडौं । सिके राउतले राष्ट्रिय परिषद्को बैठक बोलाएको छ । सिरहाको लहानमा आइतबार बस्नेगरी स्वतन्त्र मधेश गठबन्धले बैठकका लागि सबै केन्द्रीय समिति सदस्यलाई जानकारी पठाई सकेको छ । बैठकमा सहभागी हुन आउनेलाई आ–आफ्नो नागरिकता अनिवार्य ल्याउन भनिएको छ ।

सरकारसँग भएको ११ बुँदे सम्झौता र अगामी रणनीतिको बारेमा छलफल गर्नका लागि राष्ट्रिय परिषद्को बैठक बोलाइएको हो । परिषद्को बैठक सकिएपछि विस्तारित बैठक हुने त्यसपछि गठबन्धनका संयोजक मधेश दौडामा निस्किने बताइएको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*