भ्रमण वर्ष २०२० माथि बहसः एक कदम अगाडि बढ्नुपर्नेमा सरोकारवालाहरुको जोड   •   'भ्रमण वर्ष 2020 को लागि के भईरहेको छ ?' राष्ट्रिय संयोजक सुरज वैद्य यसो भन्छन्   •   टानको निर्वाचन मिति भदौ २० लाई तोकियो   •   प्रदेश–१ को नाम केही दिनभित्रै सहमतिबाट मुख्यमन्त्री: राई   •   रु. ८ करोड ८१ लाख १६ हजारमा तयार भयो एनएमएको भवन   •   छैटौं उदयपुर रमपम गोल्ड कपको उपाधी एपिएफलाई

सिके राउतले आइतबार बोलाए गठबन्धनको बैठक, नागरिकता अनिवार्य ल्याउनु पर्ने

46323

CK_RAUT_KP_SHARMA_OLI_PUSHPA_KAMAL_DAHALS_PRACHANDA_RAM_BHADUR_THAPA_BADAL_RAJNITIK_SAHAMATI_NEPAL_सिके-राउत_केपी_प्रचण्ड-7काठमाडौं । सिके राउतले राष्ट्रिय परिषद्को बैठक बोलाएको छ । सिरहाको लहानमा आइतबार बस्नेगरी स्वतन्त्र मधेश गठबन्धले बैठकका लागि सबै केन्द्रीय समिति सदस्यलाई जानकारी पठाई सकेको छ । बैठकमा सहभागी हुन आउनेलाई आ–आफ्नो नागरिकता अनिवार्य ल्याउन भनिएको छ ।

सरकारसँग भएको ११ बुँदे सम्झौता र अगामी रणनीतिको बारेमा छलफल गर्नका लागि राष्ट्रिय परिषद्को बैठक बोलाइएको हो । परिषद्को बैठक सकिएपछि विस्तारित बैठक हुने त्यसपछि गठबन्धनका संयोजक मधेश दौडामा निस्किने बताइएको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*