अस्पताल निर्माणका लागि सञ्चालित महायज्ञबाट पौने ११ करोड संकलन   •   प्रमुख निर्वाचन आयुक्तमा दिनेश थपलिया सिफारिस   •   नेपाल चलचित्र विकास बोर्डका अध्यक्ष भट्टराईद्वारा पदभार ग्रहण   •   जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?   •   नेपाल-जापान समझदारी, नेपाली कामदार जापान जाने बाटो खुल्यो   •   सोलुखुम्बु विश्वकर्मा सेवा समाजको ब्यानर सगरमाथाको चुचुरोमा फहराईदैं

नेपालमा पाँचतारे होटलको संख्या १३ पुग्यो, कहाँ ठाउँमा कुन होटल ? हेर्नुस्:

46326

hotel-Colazकाठमाडौं । पछिल्लो समयम पर्यटन क्षेत्रमा लगानीगर्नेहरुको संख्या दिन प्रतिदिन बढ्दै गएको छ । यस बर्ष उपत्यका बाहीर होटेल सेन्ट्रल प्लाजाले पाँचतारे मान्यता पाएसँगै अब देशभर पाँचतारे होटलको संख्या १३ पुगेको छ ।

१३ मध्ये दुई पोखरा, एक नेपालगन्ज, एक कोहलपुर र भैरहवामा अवस्थित छन । बाँकी आठवटा होटल भने काठमाडौंभित्र छन । मान्यताप्राप्त १३ होटलमध्ये नयाँ बानेश्वरस्थित एभरेस्ट होटेल र पोखरास्थित फूलबारी रिसोर्ट बन्द अवस्थामा छन । अन्य होटेल भने चलिरहेका छन ।

नेपालमा होटलमार्फत व्यवस्थित आतिथ्य सेवा प्रदान गर्न थालिएको आधा शताब्दी नाघिसकेको छ । त्यसयता निरन्तर होटेल उद्योगमा लगानी बढिरहेको छ ।hotel-center-plaza-1होटेल सेन्ट्रल प्लाजा, कोहलपुर2सोल्टी वेस्टेन्ड प्रिमियर : नेपालगन्ज3सोल्टी होटेल, ताहाचल, काठमाडौंphulbari-resort-pokhara-1024x599@2xफूलबारी रिसोर्ट, पोखरा (हाल बन्द)hyt-hotelतारागाउँ रिजेन्सी (हायात) होटेल बौद्ध, काठमाडौंyak-and-yatiयाक एन्ड यती दरबारमार्ग, काठमाडौंHotel-de-L-Annapurnaहोटेल डेल अन्नपूर्ण : दरबारमार्ग, काठमाडौंSangrila-hotel-kathamandu-1024x599@2x (1)होटेल सांग्रिला लाजिम्पाट, काठमाडौंmalla-hotel-kathamandu-1024x599@2xद मल्ल होटेल : लैनचौर, काठमाडौंpokhara-grand-hotel-1024x599@2xपोखरा ग्रान्ड ,पोखराRadishon-hotel-1024x599@2xहोरियन्टल (र्‍याडिसन होटेल) ,लाजिम्पाट, काठमाडौं43002552होटेल एभरेस्ट नयाँबानेश्वर, काठमाडौं (हाल बन्द)
Tiger-palace-rupendehi-1024x599@2xटाइगर प्यालेस तिलोत्तमा, रुपन्देही


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*