भ्रमण वर्ष २०२० माथि बहसः एक कदम अगाडि बढ्नुपर्नेमा सरोकारवालाहरुको जोड   •   'भ्रमण वर्ष 2020 को लागि के भईरहेको छ ?' राष्ट्रिय संयोजक सुरज वैद्य यसो भन्छन्   •   टानको निर्वाचन मिति भदौ २० लाई तोकियो   •   प्रदेश–१ को नाम केही दिनभित्रै सहमतिबाट मुख्यमन्त्री: राई   •   रु. ८ करोड ८१ लाख १६ हजारमा तयार भयो एनएमएको भवन   •   छैटौं उदयपुर रमपम गोल्ड कपको उपाधी एपिएफलाई

जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा मोडलको फोटो, प्रहरीको बदमासी कि ह्याक भो ?

46418

jilla-Prahari११  चैत, काठमाडाैँ । जिल्ला प्रहरी कार्यालय गोरखाको फेसबुक पेजमा एक जना मोडलको फोटो अपलोड भएको छ । विकिनमा रहेकी मोडलको तस्बीर जिल्ला प्रहरी कार्यालयको फेसबुक पेजमा १० मिनेट अघिमात्र विकिनीमा रहेकी एक मोडलको तस्बीर लपलोड भएको छ ।

यसअघि प्रहरीकै गतिबिधि अपलोड भैरहेको यस पेजमा आकास्मिक रूपमा मोडलको विकिनीमात्रै लगाएको तस्बीर देखिएपछि प्रहरीकै यस्तो ताल छ अरूको के हुने भन्दै प्रतिक्रियाहरू आइरहेका छन ।

 

यसअघि यही अकाउन्टमा जिल्ला प्रहरी कार्यालयका गतिबिधि यसरी सार्वजनिक भएका कारण यो पेज फेक नभएको थाहा हुन्छ । यो पेजमा वेसुरमा रहेका कसैले यस्तो तस्बीरहरू अपलोड गरेको अनुमान गर्न सकिन्छ । यद्ययी यसको बारेमा प्रहरीले पक्कै पनि छानविन गर्नेछ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*