भ्रमण वर्ष २०२० माथि बहसः एक कदम अगाडि बढ्नुपर्नेमा सरोकारवालाहरुको जोड   •   'भ्रमण वर्ष 2020 को लागि के भईरहेको छ ?' राष्ट्रिय संयोजक सुरज वैद्य यसो भन्छन्   •   टानको निर्वाचन मिति भदौ २० लाई तोकियो   •   प्रदेश–१ को नाम केही दिनभित्रै सहमतिबाट मुख्यमन्त्री: राई   •   रु. ८ करोड ८१ लाख १६ हजारमा तयार भयो एनएमएको भवन   •   छैटौं उदयपुर रमपम गोल्ड कपको उपाधी एपिएफलाई

मदन भण्डारीको हत्यारा छिट्टै पत्ता लाग्छः गृहमन्त्री थापा

47193

ram-badur-thapa-badal-768x432काठमाडौं, ३ जेठ । गृहमन्त्री रामबहादुर थापा बादलले जननेता मदन भण्डारी र जीवराज आश्रितको हत्याराको खोजी सुरू गरिएको बताएका छन । २६ औं मदन–आश्रित स्मृति दिवसको अवसरमा काठमाडाैँमा आयोजित कार्यक्रममा गृहमन्त्री थापाले हत्याराको खोजी प्रक्रिया सुरू गरिएको दाबी गरे । गृहमन्त्री थापाले छानबिन प्रक्रिया सुरू गरिएकाले छिट्टै हत्यारा पत्ता लाग्ने बताए ।

नेकपा एमालेका तत्कालीन महासचिव भण्डारी र संगठन विभाग प्रमुख आश्रितको ०५० जेठ ३ गते चितवनको दास ढुंगामा जीप दुर्घटनामा परी निधन भएको थियो । २६ वर्षअघिको रहस्मय जीप दुर्घटनाको तथ्य अहिलेसम्म सार्वजननिक हुन सकेको छैन । थापाको दाबीपछि सामाजिक सञ्जालमा भने उनको अालोचना सुरू भएको छ । निर्मला पन्तको हत्यारा पत्ता लगाउन नसक्ने गृहमन्त्रीले मदन भण्डारीको हत्यारा पत्ता लगाउने रे भन्दै व्यांग्यात्मक रूपमा बिरोध भैरहेको छ ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*