हिमपातका कारण खुम्बु क्षेत्रमा दर्जनबढी पर्यटक अलपत्र   •   प्रदेश नम्बर १ लाई नेपालको लागिमात्रै नभएर संसारकै नमुना पर्यटकीय केन्द्र बनाउने घोषणा   •   धनुषामा शक्तिशाली बम विस्फोट, २ काे मृत्यु, इन्स्पेक्टरसहित ४ गम्भीर घाइते   •   संसदीय समितिको निर्देशन : लिम्पियाधुरा समावेश गरी नक्सा सार्वजनिक गर्नू   •   हिमपात र वर्षासँगै चिसो बढ्यो,काठमाडौं उपत्यकामा रातभरी जसो सिमसिम पानी   •   प्रदेश नम्बर एक पर्यटन प्रवद्र्धन समितिद्धारा नौ विश्वविख्यात आरोही तथा सेलीबेटीलाई सद्भावना दूतमा नियुक्त

युनाइटेड पिपुल्स बहुद्देश्यीय सहकारीको ११औं वार्षिक साधारण सभा साउन ३२ गते

शेयरधनी तथा ग्राहक वर्गलाई वार्षिक साधारण सभामा आमन्त्रण

48246
  • शिखरपोष्ट रिपोर्टर

unitedकाठमाडौं, २६ साउन २०७६ । युनाइटेड पिपुल्स बहुद्धेश्यीय सहकारी संस्था लिमिटेडले आफ्नो ११औं वार्षिक साधारण सभा यही साउन ३२ गते शनिबारको दिन गर्ने घोषणा गरेको छ । कम्पनीले काठमाडौं सुकेधारास्थित नवदुर्गा पार्टीप्यालेसमा विहान ८ बजेदेखि आफ्नो ११औं वार्षिक साधारण सभा आयोजना गर्न लागेको हो ।

कम्पनीले एक सुचना जारी गर्दै सबै शेयर सदस्य तथा ग्राहक वर्गलाई वार्षिक साधारण सभामा आमन्त्रण गरेको छ । सूचनामा भनिएको छ, ‘कहि पत्रचार गर्न छुटेको भएमा यसै सूचनालाई आधार मानी कार्यक्रममा उपस्थित भईदिनु हुन अनुरोध गर्दछौं ।’

आम्दानी, बचत र लगानी भन्ने नाराका साथ विगत एक देशकदेखि सञ्चालित कम्पनीले आफ्नो प्रभावकारी सेवा तथा नयाँ नयाँ योजनाबाट एकपछि अर्को गर्दै सबै शेयरधनी तथा ग्राहक वर्गको मन जित्न सफल हुँदै आएको छ ।


Subscribe to Comments RSS Feed in this post

One Response

  1. Thank you for your information.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*