समाजसेवी लोकप्रसाद दाहालको पहलमा निर्मित बद्री विशाल माविको पक्की भवन हस्तान्तरण   •   काँग्रेस सोलुखुम्बुको प्रदेश समितिमा पनि समानान्तर संरचना   •   सन्नी लियोनी आज नेपाल आउदै   •   'भद्रगोल’बाट बाहिरिएका ‘जिग्री’ र ‘पाँडे’काे टिमले ‘सक्किगोनि’ लिएर आउँदै   •   २०७६ भदौं २६ गते बिहीबारको तपाईको राशिफल   •   कुसुम स्मृति प्रतिष्ठानको "नेपालको सन्दर्भमा समाजवाद" कार्यक्रम भोली

नाराको अध्यक्षमा नेपाल निर्वाचित, कसले कति मत ल्याए ? हेर्नुस्

48668

#शिखरपोष्ट डेक्स्

20190910_171712काठमाडौं  । नेपाल एसोसिएसन अफ राफ्टिङ एजेन्ट (नारा)को अध्यक्षमा गंगा प्रसाद नेपाल निर्वाचित भएका छन्  । मंगलबार  एकतीसौं बार्षिक साधारण सभासँगै सम्पन्न नाराको निर्वाचनमा निकतम प्रतिद्वन्द्वी कमल बहादुर ठकुरीलाई पराजित गर्दै नेपाल अध्यक्षमा निर्वाचित भएका हुन्  ।

नयाँ कार्यसमितिको उपाध्यक्षमा मेघ आले, महासचिवमा शिशिर खनाल, सचिवमा ईन्द्र बहादुर राई, कोषाध्यक्षमा रिता अधिकारी र सहकोषाध्यक्षमा नारायण श्रेष्ठ निर्वाचित भएका छन्  ।

कसले कति मत ल्याए ? हेर्नुस्

IMG-9fcba34f1b2a7c65c802977348d6b9a0-V


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*