एनआरएनद्वारा १२ बुँदे काठमाडौं घोषणापत्र जारी, के छ घोषणापत्रमा ? (पूर्णपाठसहित)   •   कूल आचार्यले एनआरएनएका नवनिर्वाचित अध्यक्ष पन्तलाई बधाई दिँदै भने: 'यी सबै अनियमतिता सहँदै, ठूलो छाती बनाएँ'   •   उपनिर्वाचनको कार्यतालिका सार्वजनिक, यसरी हुँदैछ उपनिर्वाचन   •   दुहबी-कटहरी ३३ केभी विद्युत प्रसारणलाइनका लागि मोदी र कुलमान एकमत   •   स्थानीय तहका पदाधिकारीले लिइरहेको तलब र भत्तालाई सर्वोच्चद्वारा रोक्का   •   नेपालमा वार्षिक १० अर्व वैदेशिक लगानी भित्र्याउने एनआरएनए नवनिर्वाचित अध्यक्ष पन्तको प्रतिवद्धता (फोटोफिचर)

दीपकराज गिरीपछि दीपाश्रीको स्पष्टीकरणः ‘ब्याउने’ हैन, ब्या हुने !

48974

deepa-shree-niraulaकाठमाडौं – चलचित्र ‘छ माया छपक्कै’ को प्रचारात्मक गीत ‘बिच बिचमा’ विवादमा तानिएको छ । त्यसो त फिल्म चलाउन फण्डा गर्ने क्रममा हरेक वर्ष दीपक–दीपा विवादमा तानिने गर्छन् । एक हिसाबले दीपक–दीपाले यस्तै फण्डा गरेरै भए पनि विवादसँगै फिल्मको प्रचार गर्छन् ।

गीत विवादमा आएपछि दीपकराज गिरीले यो गीतमा ब्याउने नभनेर बिहे हुने भन्न खोजिएको बताएका थिए । यता दीपाश्री निरौलाले पनि सोही कुरा दोहोराएकी छिन् । उनले त अझ पत्रकारसँग कुरा गर्ने क्रममा यसले आफूहरुलाई नै फाइदा गरेको बताएकी छिन् ।

‘वास्तवमा यो बिहे हुने कुरा हो, स्ल्याङ अर्थमा ब्याउने भन्न खोजिएको हो,’ दीपाको भनाइ छ, ‘यसलाई फण्डाका रुपमा लिनुपर्छ, भिडियो हेर्दा पनि झगडा परेजस्तो छ, प्रमोसनसँगै छोटो समयमा होस् भनेरै यस्तो गीत बनाएका हौँ ।,’

दीपाश्रीले प्रमोसनल भिडियो बनाउने क्रममा यस्तो भिडियो बनाइएको बताएकी छिन् । आफैलाई ब्याउने बनाएर दीपाश्री निरौलाले कस्तो प्रचार गरेकी हुन् भन्दै दर्शकले भने मजाक बनाएका हुन् ।


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*