एनआरएनद्वारा १२ बुँदे काठमाडौं घोषणापत्र जारी, के छ घोषणापत्रमा ? (पूर्णपाठसहित)   •   कूल आचार्यले एनआरएनएका नवनिर्वाचित अध्यक्ष पन्तलाई बधाई दिँदै भने: 'यी सबै अनियमतिता सहँदै, ठूलो छाती बनाएँ'   •   उपनिर्वाचनको कार्यतालिका सार्वजनिक, यसरी हुँदैछ उपनिर्वाचन   •   दुहबी-कटहरी ३३ केभी विद्युत प्रसारणलाइनका लागि मोदी र कुलमान एकमत   •   स्थानीय तहका पदाधिकारीले लिइरहेको तलब र भत्तालाई सर्वोच्चद्वारा रोक्का   •   नेपालमा वार्षिक १० अर्व वैदेशिक लगानी भित्र्याउने एनआरएनए नवनिर्वाचित अध्यक्ष पन्तको प्रतिवद्धता (फोटोफिचर)

चिनियाँ राष्ट्रपति सिको स्वागतका लागि सिंगारिएपछिको काठमाडौं

49103

China_president_visit_preparation_14काठमाडौं- चिनियाँ राष्ट्रपति सी चीन फिङ दुई दिने राजकीय भ्रमणका लागि आज नेपाल आउँदैछन्।

Preparation for Chinese President (2)चिनियाँ राष्ट्रपति सीको स्वागतका लागि काठमाडौं रातारात चिटिक्क पारिएको छ । सडक कालोपत्रे गरिएको छ, सडकका पेटीहरु रंगाइएका छन् ।Preparation for Chinese President (4) Preparation for Chinese President (23)


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*