हिमपातका कारण खुम्बु क्षेत्रमा दर्जनबढी पर्यटक अलपत्र   •   प्रदेश नम्बर १ लाई नेपालको लागिमात्रै नभएर संसारकै नमुना पर्यटकीय केन्द्र बनाउने घोषणा   •   धनुषामा शक्तिशाली बम विस्फोट, २ काे मृत्यु, इन्स्पेक्टरसहित ४ गम्भीर घाइते   •   संसदीय समितिको निर्देशन : लिम्पियाधुरा समावेश गरी नक्सा सार्वजनिक गर्नू   •   हिमपात र वर्षासँगै चिसो बढ्यो,काठमाडौं उपत्यकामा रातभरी जसो सिमसिम पानी   •   प्रदेश नम्बर एक पर्यटन प्रवद्र्धन समितिद्धारा नौ विश्वविख्यात आरोही तथा सेलीबेटीलाई सद्भावना दूतमा नियुक्त

सिको भ्रमणका कारण ५ घण्टा त्रिभुवन विमानस्थल अवरुद्ध हुने

49111

Arrival of Heads of Delegations for G20 Leaders Summitकाठमाडौँ । चिनियाँ राष्ट्रपति सि जिनफिङको नेपाल भ्रमणका कारण आज र भोलि (शनिवार र आइतवार) करीब ५ घण्टा त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा अन्य उडान तथा अवतरण अवरुद्ध हुने भएकाे छ । नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरणले शनिवार नोटम जारी गर्दै शनिवार साढे २ घण्टा र आइतबार साढे २ घण्टा गरी ५ घण्टा विमानस्थल अवरुद्ध हुने जनाएको हो ।

प्राधिकरणका अनुसार शनिबार दिउँसो २ बजेर ५५ मिनेटदेखि ५ बजेर २५ मिनेटसम्म तथा आइतबार बिहान ११ बजेर २० मिनेटदेखि दिउँसो १ बजेर ५० मिनेटसम्म आन्तरिक र बाह्यतर्फका सबै उडान प्रभावित हुने जनाएको छ । प्रभावित उडानहरूको व्यवस्थापनका लागि विमानस्थल भने २४ सै घण्टा सञ्चालन गरिने जनाइएको छ ।Notam_X9McCbncv0


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*